Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Prvo z 12.8 ali nekaj takega, v glavenm manj kot 13 sveder, ker na koncu smo ga porajbali z 13. Moraš pa pol tam ko pride batek še lepo ven dobit ostre robe pa zadeva vredu špila.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

aha ok
nokia3
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Jul 21, 2013 11:33 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a nokia3 »

živjo
mam eno vprašanje: imam apn 6, začelo ga je nekaj moriti, in sem uzeu dol uplinjač( bing original), nekaj sem ga probaval spihati nato pa mi je vn padla igla in sedaj nvm na ketri stopnji mora biti, ko sem dau uplinajč nazaj so bile težave vse slabše, hvala :)
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

nokia3 napisal/-a:živjo
mam eno vprašanje: imam apn 6, začelo ga je nekaj moriti, in sem uzeu dol uplinjač( bing original), nekaj sem ga probaval spihati nato pa mi je
vn padla igla in sedaj nvm na ketri stopnji mora biti, ko sem dau uplinajč nazaj so bile težave vse slabše, hvala :)
Mislim da mam jaz na 2 crtici od spodaj navzgor.

L.p
Uporabniški avatar
the štirka man
kriva felna
Prispevkov: 57
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 8:11 pm
Kraj: cerknica
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a the štirka man »

Živjo
Zdej mam pa jst 2 problema pr apn-j :
1-odkar sm zamenou bat m na kakšn kilometr alpa dva začne mašina kar bremzat in morm dat u nižjo brzino alpa celu ustavt
2- učerej sm se šou vozt mau po teren pa sm šu čez mau večjo lukno in m je začelu u mašin ružt, zaruži pa tkrat k grem čez kakšne grbince. Tu in k dam gas ma zdej zvok k kroska,
Prosim za čimrejšni odgovor
Lp jan
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Uporabniški avatar
G103
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Okt 16, 2013 6:14 pm
Kraj: Ravne

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a G103 »

Mene pa zanima glede moje apn-6 katera svečka bi najbol pasala gor...mam montiran 39.5L bat, delorto21 in sportni filter...pa mam doma 2 svečki ena je Chapion L84 druga pa Champion L87YC pa se mi pri obeh kar preveč greje cilinder :/...kakšen nasvet?
Lp.
Sem grda pa stara
pa lepo igram,
če dober prtisneš,
te rada imam
(Lojze slak)
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Ngk b7hs. Pa ni 21ferg mal vlek za original cilinder?
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

G103 napisal/-a:Mene pa zanima glede moje apn-6 katera svečka bi najbol pasala gor...mam montiran 39.5L bat, delorto21 in sportni filter...pa mam doma 2 svečki ena je Chapion L84 druga pa Champion L87YC pa se mi pri obeh kar preveč greje cilinder :/...kakšen nasvet?
Lp.
jz mam 38 mm + piljeni kanali,pa super dela z bosna f80 :D
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Pich napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:Ravno pretočni kanali so že original dovolj dobri za določeno mero tuninga. Pusti pretočne pri miru in pili sesanje in izpuh.
No ja , se ne bi ravno strinjal s to trditvijo. Apn original ima precej zamašene pretočne kanale, druga zgodba je z bt cilindrom, pa tudi tam jih moraš malo popraviti, predvsem po zunanji steni kanala.

Pravi, da bo pilil, da bo malo bolj šlo. Z original pretočnimi lahko pa že kar konkretno gre, tudi če jih ne tikaš (samo cilinder podložiš ).
Sem imel pred leti z original pretočnimi in narejenimi izpušnim in sesalnim kanalom, cilinder podložen, pa je kar dobro letelo
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

Pravi, da bo pilil, da bo malo bolj šlo. Z original pretočnimi lahko pa že kar konkretno gre, tudi če jih ne tikaš (samo cilinder podložiš ).
Sem imel pred leti z original pretočnimi in narejenimi izpušnim in sesalnim kanalom, cilinder podložen, pa je kar dobro letelo[/quote]



Kolk pa to poj podlozis? 1mm ali 3 tesnila?
Odgovori