Tomos e90 1979 Obnova 2.

Predstavite nam svoj projekt
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a filius »

45 za meteorja? Mislim da je šel tudi ... Počasi v K... Ko sem nazadnje naročal tam sem dal zanj 23€!

Drugače bom pa tako rekel, sem mel meteorje praktično povsod, nikoli nobenega problema z njimi, tako da mislim da nimaš kj zgrešit.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a macula »

Elektronik je pobarvan :D Hvala @matiazz za številko barve, na soncu se res lepo sveti.
Iščem pa še naslednje dele:

airbox bele barve,
ohranjen zadnji blatnik,
zadnjo luč od starejših modelov (da ni kot od apn6)
če ima kdo kakšen ohranjen bat.
Rdečo škatlico od vžiga od elektrike ki pride pod rezervarjem.
Kapo cilindra.
Priponke
rsz_elek.jpg
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
sg1
zobnik
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 5:22 pm
Kraj: LJ

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a sg1 »

Zadnji blatnik (nerabljen) imam jaz, pa zadnjo luč (rabljeno) tudi ! Info ZS
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

jest sm kupu elkota pri bokiju na viču sicer ga še nism probal je 48l tak kot so original pa na škatlci piše made in austria tko da mislm da bo mogu bit. drugače si imel pa z cilindrom sreco jaz sem dal 200€ za obnovitev aja a žmigavce imaš vse in ali se jih bo dalo popravit
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Uporabniški avatar
brincelj
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Mar 15, 2011 9:39 am
Kraj: Senovo

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a brincelj »

ctxe90 napisal/-a:jest sm kupu elkota pri bokiju na viču sicer ga še nism probal je 48l tak kot so original pa na škatlci piše made in austria tko da mislm da bo mogu bit.
To so tisti za 39 EUR?
Uporabniški avatar
rossekdj
zobnik
Prispevkov: 191
Pridružen: Pe Jul 16, 2010 8:37 pm
Kraj: Maribor - Hoce

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a rossekdj »

meteor bata ne davaj v electronica ker ti nebo bat prisel do vrha ! ti povem iz lastnih iskusenj . Konig pa pride do koca !
Uporabniški avatar
tomosprinter18
zažgan bat
Prispevkov: 85
Pridružen: Ne Avg 11, 2013 10:05 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a tomosprinter18 »

brincelj napisal/-a:
ctxe90 napisal/-a:jest sm kupu elkota pri bokiju na viču sicer ga še nism probal je 48l tak kot so original pa na škatlci piše made in austria tko da mislm da bo mogu bit.
To so tisti za 39 EUR?

si kupil tistga v beli škatlici ? piše že made in austria ampak škatlice so ponaredek delajo jih v srbiji tako da sam vem :) kajti sem jih kupil kar nekaj sam ! 1 komad te pride 0.20centa . Original KOING škatlica je črna preleplena z nalepkico na vrhu ORIGINAL . Drugače pa mora bat imeti oznako v sebi ELKO .
tomosdirkač
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Mar 24, 2011 4:29 pm

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a tomosdirkač »

Jaz mam tudi tak bat.... pol oni ubistvu nategujejo ljudi s temi bati :roll: Elko napis pomoje niti ni težko ponardit :o
pa sory za off.
lp.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a macula »

A ko dajo na kitajski skuter papirnato nalepko od tomosa pa ne nategujejo folka.
To so pac podizvajalci, tudi vse tomosove a55 masine so bile izdelane v indiji, cilinder pa v srbiji. Danes je vse tako, da ce je kaki made in germany/italy/slovenia, je v tej drzavi le sestavljeno. Kosi pa pridejo od kinezov.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
brincelj
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Mar 15, 2011 9:39 am
Kraj: Senovo

Re: Tomos e90 1979 Obnova 2.

Odgovor Napisal/-a brincelj »

tomosprinter18 napisal/-a:
brincelj napisal/-a:
ctxe90 napisal/-a:jest sm kupu elkota pri bokiju na viču sicer ga še nism probal je 48l tak kot so original pa na škatlci piše made in austria tko da mislm da bo mogu bit.
To so tisti za 39 EUR?

si kupil tistga v beli škatlici ? piše že made in austria ampak škatlice so ponaredek delajo jih v srbiji tako da sam vem :) kajti sem jih kupil kar nekaj sam ! 1 komad te pride 0.20centa . Original KOING škatlica je črna preleplena z nalepkico na vrhu ORIGINAL . Drugače pa mora bat imeti oznako v sebi ELKO .
Saj ima ELKO znotraj odštancano... je pa res da bela škatlica in ne črna - take je nekdo na bolhi prodajal za 39 EUR :!: "Cheap" :shock:
Odgovori