Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
jerjer
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Po Jul 25, 2011 3:19 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jerjer »

Zdravo!
Katera glavna šoba paše v Dellorto PHVA: M5 ali M6. Gre se za model racing 25, ker bi dal večjo šobo in ne vem katera je prava da ne naročim napačne.

hvala za odg. in l.p.
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tisti... »

ja 12V. ctx je.

nevem mogoče sem tud narobe zvezal, grem probat z enim drugim ampak bom raje z multimetrom, nebom sprobaval z žarnicami. :D
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

tisti... napisal/-a:ja 12V. ctx je.

nevem mogoče sem tud narobe zvezal, grem probat z enim drugim ampak bom raje z multimetrom, nebom sprobaval z žarnicami. :D
Sprobaj ja, jaz sem tudi na začetku skuril par žarnic :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
the štirka man
kriva felna
Prispevkov: 57
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 8:11 pm
Kraj: cerknica
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a the štirka man »

živjo. jst pa zdej enga frčota rihtam pa sm ga že skor sestavu pa sm sm pršu do te faze da ga probam zalaufat. pa sm zdej precej kurblou pa sm tut zrak nekej naštelou , je že blu slišat toku da bo užgal in enkrat m je sam je prec ugasnu . pa sm verjetnu enh 50-krat sigurnu zakurblou pol sm pa kurblou in naenkrat je bil čist mehak kurbl. zdej pa bat zalaufa sam tulk kurkl zakurblam in pol neha laufat. zdej pa nevem kaj b lhku blo, al je kakšn zobnik znucalu al kaj.se gre pa za tomos a3. prosim za čimprejši odgovor.
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Crnecan
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: So Avg 10, 2013 3:41 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Crnecan »

Zivjo, pred kratkim sem kupil avtomatika a3 pa sm opazu da težko menja iz prve v drugo, dobi obrate do blokade pa spustim gas in ne menja parkrat morem to naredit potem zamenja, kaj bi lahko naredil da bi lepše zamenjal brzine?
LP
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a maatej »

Crnecan napisal/-a:Zivjo, pred kratkim sem kupil avtomatika a3 pa sm opazu da težko menja iz prve v drugo, dobi obrate do blokade pa spustim gas in ne menja parkrat morem to naredit potem zamenja, kaj bi lahko naredil da bi lepše zamenjal brzine?
LP
menjaj uprašaj feder.
lp
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

jerjer napisal/-a:Zdravo!
Katera glavna šoba paše v Dellorto PHVA: M5 ali M6. Gre se za model racing 25, ker bi dal večjo šobo in ne vem katera je prava da ne naročim napačne.

hvala za odg. in l.p.
6mm
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

živijo!
a je to normalno,sedaj sem dal gor lamo cilidner 42.5 na novo postružen, in rabljeni bat,da dela kot bi delal na suho,je to zato ker se more še bat ulaufat?

pa še ali teli izpuhi laser (resonančni) pašejo brez predelav na lamo cilidner??

l.p
Uporabniški avatar
the štirka man
kriva felna
Prispevkov: 57
Pridružen: Pe Feb 22, 2013 8:11 pm
Kraj: cerknica
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a the štirka man »

za lamota morš pri useh naredit podalšek na izpuhu. pa kup izpuh za nizke obrate , od laserja uzem sport izvedbo al pa kakega lipnika kup
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.
Tomos fan
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: Ne Sep 08, 2013 7:52 pm
Kraj: Okolica škofje loke

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Tomos fan »

the štirka man napisal/-a:za lamota morš pri useh naredit podalšek na izpuhu. pa kup izpuh za nizke obrate , od laserja uzem sport izvedbo al pa kakega lipnika kup

Aha o.k kaj pa to da mi dela bolj na suho,a je to normalno,mislim da se bat more vtect, a je to kaj narobe
Odgovori