voda v bencinu

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

voda v bencinu

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

komu se je že zgodilo da mu je moped crknil zaradi vode v bencinu? jaz sem zaradi tega fergazar že 3x podrl v njem pa sem našel kapljice vode :evil: , bencin pa je bil direktno iz pumpe natočen v motor in zmešan z oljem za mešanico motul scooter expert aja mopeda sta bla pa piaggio si in tomos alpino, uglavnem tukaj napište kje ste motor točili, jaz sem ga v vseh treh primerih točil na omw brezovica.
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: bencin

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Do sedaj nimam problem z vodo, pa motor vsake toliko operem z vapom (baromatom).
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: bencin

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

jah sej je ne dobim ko mmotor perem dobim jo ko ga točim na bencinski ker je na tej pumpi mešan bencin z vodo
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: bencin

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Ne vem, kar tankam na Petrolu v Ajdovščini nisem imel še problemov. Zamenjaj bencinsko pa boš videl..
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: bencin

Odgovor Napisal/-a brrm »

Večina jih pravi da je na Petrolu v gorivo dodana še voda tako da sam zaenkrat še nisem imel problemov (sem v pol leta samo 2x tankal ker je bila nuja) drugače pa ostajam zvest omv-ju :) (se opravičujem če delam reklamo)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: bencin

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

ja vids jest sm dobu vodo na omw-ju na petrolu na jezeru in vrhniki sem dobiu pa dobrega
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: voda v bencinu

Odgovor Napisal/-a tisti... »

daj nek filter gor
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: voda v bencinu

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

mam dellortota v katerem je org filter pol mam pa še filter na pipici in na cevki ki pelje do ferga seprav mam 3 filtre sa voda pride čez filter ane in tudi ka odpreš fergazar so v njem majhne kapljice tko da je voda 100%
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: voda v bencinu

Odgovor Napisal/-a macula »

ja skos filtr pride voda, kje vam pamet.
Spucaj ferg, spucaj airbox prepihaj s kompresorjem, sprazni tank tut prepihaj, pa nov bencin notri iz ene tretje pumpe. Kvaliteta bencina je odvisna samo od tega koliko redno pucajo tanke na bencinski.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: voda v bencinu

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

smm ze naredu sicer sm pa šou na drugo pumpo mi pa tud motor čist drgač laufa če gre kej več pa nevem ka me je učeri dž ujeu lihk tok da je bla cesta mastna tko da sm mogu počas vozt drgač sm driftu čez ovink :twisted:
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
Odgovori