cross

Predstavite nam vašo kobilo (125cc +)
torcida
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: To Jun 28, 2011 4:31 pm

cross

Odgovor Napisal/-a torcida »

Pozdravljeni!!!
Ker nisem vedel kam naj umestim temo sem jo pač sem, če sem ga usral pa prestavite... Hvala

Skratka imam eno husqvarno cross in ko sem se neki dan peljal proti svojemu gozdu mi pot prekriža razjarjena gospa ki si lasti edino hišo na poti do tja. Ustavila me je sredi ceste in nato bla bla bla pa skoz do policije da me bo prijavila.

In sedaj vprašanje:
Ali grem lahko jazt kot lastnik gozda z motorjem pogledat pač svojo parcelo ali je to prepovedano?
Vem da je prepovedana vožnja po gozdu ampak grem po urejeni poti oziroma vlaki na svojo parcelo.

Hvala in LP
gigec3
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Avg 12, 2013 10:09 pm

Re: cross

Odgovor Napisal/-a gigec3 »

po vsej verjetnosti si šel čez njeno parcelo in ji to ni všeč ker so ti motorji že sami po sebi dosti glasni....drugače pa so cross motorji narejeni izključno samo za treninge in tekmovanja crossa..če te ustavijo na cesti ali v hosti (če te ujamejo) lahko dobiš kazen
always enjoy when you are driving fast ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: cross

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

gigec3 napisal/-a:po vsej verjetnosti si šel čez njeno parcelo in ji to ni všeč ker so ti motorji že sami po sebi dosti glasni....drugače pa so cross motorji narejeni izključno samo za treninge in tekmovanja crossa..če te ustavijo na cesti ali v hosti (če te ujamejo) lahko dobiš kazen
če te ujamejo je kazn 20e :D glih zadnjič je blo po televiziji ... ko so se po pohorju vozl z krosi pa quadi
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: cross

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Dobesedno 20€?
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: cross

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Kamion napisal/-a:Dobesedno 20€?
ja ker je zakon še iz 1991 al 1993 in kazn za "oranje" z motorji po gozdu je 20e če te dobijo ... ker so še avstrijci pa italiani hodli k nam ker pri njih jim lahko zaplenijo vozilo in astronomska kazen
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: cross

Odgovor Napisal/-a Kamion »

A, dobro d vem 8-)
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: cross

Odgovor Napisal/-a macula »

predvidevam da je kazen 20eur za oranje po gozdu, potem dobiš še kšnga jurja al pa dva ker nimaš registrirano pa nimaš ispita itd..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: cross

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Nekje med 1000€ do 1500€ je kazen če si brez izpita ter brez registracije
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: cross

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sinko.dejan napisal/-a:Nekje med 1000€ do 1500€ je kazen če si brez izpita ter brez registracije
izpit in registracijo potrebuješ za vožnjo po cesti :) izven ceste ne potrebuješ ... sploh pa krosa ne moreš registrirat ... drugo pa je če bi bežau pa po cesti ...
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: cross

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Jaz sem se peljal po makedamski gozdni cesti in me je polcaj ustavu in rekel da tole bi blo 1250€ ( na srečo sva se poznala in me je samo domou poslou). Edino če je pomembno s kakšnim motorjem si.,
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Odgovori