Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Ej kako je pa z tem, če mi nekdo podari motor, naj vseeno napišem eno simbolno ceno? Ker kao če ti motor podari, ti potem kao nek davek dajo, ali kako je to?
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Zanima me če je kakšna spletna trgovina kjer imajo cross gume za tomosa?
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kamion »

@tisti... - davek moraš vedno plačati, ali ti ga podari ali proda.
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

@tisti
A to mislis ob prepisu.. tam napises krnekej, nevem 50eur pa ne vpliva na nic. Meni so tudi elektronika hoteli ceniti ko sem delal tisto porocilo o premozenju za stipendijo, pa niso nikjer zvedeli koliko je vreden, ceprav sem na prepisu napisal 500eur.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Aha ok hvala.

Pa če prav zdaj štekam ob vsem branju in dezinformacijah na netu, greva oba z lastnikom na UE kjer narediva prepis, jaz dobim prometno in pač grem z tistim registrirat.

Ker pa je oldtimer in na srečo je bil leta 91 že registriran v slo, grem po prepisu na vransko po certifikat starodobnika in pol z certifikatom dobim 90% popust pri zavarovanju.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Ja, samo prepis nrdis in je tvoj. Ce bos kdaj kako vrednotenje premozenja delal ti stejejo samo registrirani motorji.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Bi mogoče vedel kdo kje bi dobil pnevmatiko Sava mc 51 mediterra?
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Gumo dobiš v JET COMMERCE d.o.o.
http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6061704

LP M
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pibi »

macula napisal/-a:@tisti
A to mislis ob prepisu.. tam napises krnekej, nevem 50eur pa ne vpliva na nic. Meni so tudi elektronika hoteli ceniti ko sem delal tisto porocilo o premozenju za stipendijo, pa niso nikjer zvedeli koliko je vreden, ceprav sem na prepisu napisal 500eur.
kokr jest vem vpliva. če napišeš nižjo ceno plačaš nižji davek, razn če so spet spremenl :)
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a macula »

Ob prepisu ti racunajo prepis 15eur, nc druzga.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Odgovori