Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
franc
vplinjač
Prispevkov: 381
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a franc »

tjaz051 napisal/-a:
Jan97 napisal/-a:A bi mi znal kdo razložit zakaj mi vsaka cinšpula na mojem avtomatiku A3 po nekem času "crkne" in ne daje več iskre. Danes se mi je to zgodilo že tretjič. Ali je možno, da je vzrok tega problema na izpuhu, ki je verjetno že malo zamašen?
Hvala za odgovore.

Lp

Da ne bom končal med bučkami.
Poglej kakšen je razmik med tuljavo in magnetom (pri vžigalni tuljavi se mi to ni nikoli zgodilo, mi je pa kurilo žarnice in ostalo, če je bila tuljava preblizu magneta) .
lp
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

kupo sem eno APNko, pa me neki zanima. Račun je pisan na prejšnega lastnika. Morem it delat prepis ali ne?
Motor ni bil še nikol registriran ( nima prometne), račun je pa tud na roke pisan (1982 letnik)
mckmck
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Po Avg 29, 2011 4:48 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a mckmck »

iskrademon napisal/-a:kupo sem eno APNko, pa me neki zanima. Račun je pisan na prejšnega lastnika. Morem it delat prepis ali ne?
Motor ni bil še nikol registriran ( nima prometne), račun je pa tud na roke pisan (1982 letnik)
Če ni bil nikoli registriran ni potrebno nobenega prepisa;)
Račun je pač račun le kdo je motor kupil.
Jan97
auspuh lager
Prispevkov: 8
Pridružen: Sr Jul 24, 2013 8:26 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Jan97 »

Da ne bom končal med bučkami.
Poglej kakšen je razmik med tuljavo in magnetom (pri vžigalni tuljavi se mi to ni nikoli zgodilo, mi je pa kurilo žarnice in ostalo, če je bila tuljava preblizu magneta) .
lp[/quote]

Bom pogledal. :)
P.S kolikšen pa naj bi bil razmik med tuljavo in magnetom?
tisti...
zariban cilinder
Prispevkov: 118
Pridružen: Sr Nov 10, 2010 6:28 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tisti... »

Daj a noben ne ve original barve od ctx-a?
Mr.Nodi
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: Ne Feb 03, 2013 9:21 pm
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Mr.Nodi »

Danes sem sprobo končno na mopedu in je bila samo 52km/h skoraj nemogoče :S zdaj pa nevem v kaj se bi sploh spustil da bi izboljšal to :SSS še setup:

CILINDER (DMP 70CC 6-SESALNIMI KANALI )
GLAVA (45 HRR )
BAT (45x12)
FREGAZER (bing 15)
ŠPORTNI FILTER IZPUH Laser
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Mr.Nodi napisal/-a:Danes sem sprobo končno na mopedu in je bila samo 52km/h skoraj nemogoče :S zdaj pa nevem v kaj se bi sploh spustil da bi izboljšal to :SSS še setup:

CILINDER (DMP 70CC 6-SESALNIMI KANALI )
GLAVA (45 HRR )
BAT (45x12)
FREGAZER (bing 15)
ŠPORTNI FILTER IZPUH Laser
to si kupil tist set z fergazerjem pa to ? grem stavit da nisi niti nastavljal fergazera... pa upam, da si zram binga kupu še set diz da boš meu z čem nastavit ... pa laser tudi ni biser od izpuha tak da bo treba menjat
Mr.Nodi
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: Ne Feb 03, 2013 9:21 pm
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Mr.Nodi »

aljo69 napisal/-a:
Mr.Nodi napisal/-a:Danes sem sprobo končno na mopedu in je bila samo 52km/h skoraj nemogoče :S zdaj pa nevem v kaj se bi sploh spustil da bi izboljšal to :SSS še setup:

CILINDER (DMP 70CC 6-SESALNIMI KANALI )
GLAVA (45 HRR )
BAT (45x12)
FREGAZER (bing 15)
ŠPORTNI FILTER IZPUH Laser
to si kupil tist set z fergazerjem pa to ? grem stavit da nisi niti nastavljal fergazera... pa upam, da si zram binga kupu še set diz da boš meu z čem nastavit ... pa laser tudi ni biser od izpuha tak da bo treba menjat
set ja... kaj ti si jasnovidec? ... torej nastavit ferg pa avspuh zamenjat pa bi moglo to it kot se reče?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Mr.Nodi napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
Mr.Nodi napisal/-a:Danes sem sprobo končno na mopedu in je bila samo 52km/h skoraj nemogoče :S zdaj pa nevem v kaj se bi sploh spustil da bi izboljšal to :SSS še setup:

CILINDER (DMP 70CC 6-SESALNIMI KANALI )
GLAVA (45 HRR )
BAT (45x12)
FREGAZER (bing 15)
ŠPORTNI FILTER IZPUH Laser
to si kupil tist set z fergazerjem pa to ? grem stavit da nisi niti nastavljal fergazera... pa upam, da si zram binga kupu še set diz da boš meu z čem nastavit ... pa laser tudi ni biser od izpuha tak da bo treba menjat
set ja... kaj ti si jasnovidec? ... torej nastavit ferg pa avspuh zamenjat pa bi moglo to it kot se reče?
tako ... pa upam da si naredu generalko na mašini prej ... torej novi semeringi dihtunge tolko da ti ne vleče fouš lufta ... takle dokler pa ni nastavlen pa se ne vozi več če nočeš da zagrabi bat pa gre vse v maloro
Mr.Nodi
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: Ne Feb 03, 2013 9:21 pm
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Mr.Nodi »

Generalka pa vse narejeno :) zaj mi samo svetuješ približno kakašen set diz bi rabil?
Odgovori