Tomos apn6 by kvc

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

z moje strani ti tudi želim kar najboljše okrevanje :)


sem se pa na enega spomnu (filius bo vedu za kva se gre) k smo se pelal u kamniku na star grad k je driftal skoz ovinke in tud brez čelade tako da sm se kar mal čudu najbl norc pa najmn na seb :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a filius »

tomos majster napisal/-a:z moje strani ti tudi želim kar najboljše okrevanje :)


sem se pa na enega spomnu (filius bo vedu za kva se gre) k smo se pelal u kamniku na star grad k je driftal skoz ovinke in tud brez čelade tako da sm se kar mal čudu najbl norc pa najmn na seb :)
Ma un Kristjan je mal fu***** :roll:

Drugače pa poštenmo ga je pokrivilo, sem bil par minut po nesreči tam pa sm videl v živo kako zgleda...

Drugače pa KVC želim ti čimhitrejše okrevanje, pa varno vožnjo v kolikor boš spet šel na motor...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a aLjo »

filius napisal/-a: Ma un Kristjan je mal fu***** :roll:

Drugače pa poštenmo ga je pokrivilo, sem bil par minut po nesreči tam pa sm videl v živo kako zgleda...

Drugače pa KVC želim ti čimhitrejše okrevanje, pa varno vožnjo v kolikor boš spet šel na motor...
samo za info. narat mogoče, tak mal bol šrok pa rieju 50ko ma? ker ga poznam, prtegjn d bl nemore bit ane :D
@kvc so mi v šoli govoril da so te vidli tisto jutro, sm se kr ustrašu kaj bo s tabo..čimprej se pozdrav! ;)
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

samo za info. narat mogoče, tak mal bol šrok pa rieju 50ko ma? ker ga poznam, prtegjn d bl nemore bit ane :D
@kvc so mi v šoli govoril da so te vidli tisto jutro, sm se kr ustrašu kaj bo s tabo..čimprej se pozdrav! ;)[/quote]


širok ni je suh ma pa rieju 50 oranžnga ja pa je mal čez les :) je že u grabn letu pa še kr drifta :D
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a aLjo »

tomos majster napisal/-a:širok ni je suh ma pa rieju 50 oranžnga ja pa je mal čez les :) je že u grabn letu pa še kr drifta :D
je mal bol šrok potem ja, ker hodm z nemu u šolo vsak dan in ga poznam :D je pa zletu že velikat, ma čist izsut motor, sam gre pa napouno po kater kol cest, tut če ne pozna.. p.s sori za off :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a filius »

aLjo napisal/-a:
tomos majster napisal/-a:širok ni je suh ma pa rieju 50 oranžnga ja pa je mal čez les :) je že u grabn letu pa še kr drifta :D
je mal bol šrok potem ja, ker hodm z nemu u šolo vsak dan in ga poznam :D je pa zletu že velikat, ma čist izsut motor, sam gre pa napouno po kater kol cest, tut če ne pozna.. p.s sori za off :)
Alo pol morš poznat tut Primoža Žumra....?

Drgač ja je Kristjan Narat, zanč smo se neki vozil, počakamo tam pri enem gradu, on začne žgat gumo na polno, pa mu kar tko naenkrat prileti ena dila mem glave... Mu jo je en ata fuknu ko je tam neki delu....

Dost off-a dejmo raj u nabijalniku se naprej pogovarjat...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
kvcmiha
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: So Jan 30, 2010 7:10 pm
Kraj: ljubljana

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a kvcmiha »

hvala usem . poj pa motor zrihtat ornk, pa bojno opremo nase pa gasa . :D
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a filius »

kvcmiha napisal/-a:hvala usem . poj pa motor zrihtat ornk, pa bojno opremo nase pa gasa . :D
Hja sej čelado menda že maš :D
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
kvcmiha
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: So Jan 30, 2010 7:10 pm
Kraj: ljubljana

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a kvcmiha »

jo mam ja je kr dost stal,bol pa k glavo razbito. ;)
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Tomos apn6 by kvc

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

Danes se je mojemu bivšemu sošolcu isto naredl kot teb kvcMiha ga je baba izsilla in ji je prletu direkt u blatnik in letu na havbo sreč mu ni bilo veliko mora pa na slikanje rame motor je pa kot pri tebi prednji konec ves za zamenat :)


srečno okrevanje in upam da se boš čimpreje spravil k sebi
Odgovori