Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Kreddy
batzajla
Prispevkov: 44
Pridružen: Pe Apr 06, 2012 6:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Kreddy »

ve kdo slučajno kolko bi stala poštnina za bt vilce,felne,hidravlika razdalja je pa 200-250km prek pošte slovenije
Uporabniški avatar
Fakircek
zariban cilinder
Prispevkov: 129
Pridružen: So Maj 05, 2012 10:18 am
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Fakircek »

Prek pošte slovenija ni važna razdalja ampak teža. Cene pa so napisane na strani od pošte.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Fakircek napisal/-a:Prek pošte slovenija ni važna razdalja ampak teža. Cene pa so napisane na strani od pošte.
polek cene za paket še računi nekje 2e za odkupnino pa dodatki za poštarja ko jih je 15 nafuku pa jih nemore žvet ... uglavnem kr odstopanja od tistih cen če vzameš z odkupnino
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a blazh »

Stroški pošiljanja + stroški odkupnine + 5%DDV (če se privat pošilja). Vsaj do zdaj je bil 5%ddv, če je od 1. julija to kaj drugače pa ne vem.
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

tomosak napisal/-a:a kdo ve kaj če bit narobe ker sem nekomu poslal paket ga je sprejel in plačal vendar js nisem dubu še nič dnarja k ponavadi pride v treh dneh (prvi dan pošlješ, drugi dan dobi, tretji dan dobiš denar) ampak že včeraj ga ni blo k bi mogu bit in danes ne..? je meu že kdo take probleme?
sm imel podoben primer....pri meni je prišlo v roku enega tedna...to ke pač ta naša pošta..... :?
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

tomosjakarac napisal/-a:
tomosak napisal/-a:a kdo ve kaj če bit narobe ker sem nekomu poslal paket ga je sprejel in plačal vendar js nisem dubu še nič dnarja k ponavadi pride v treh dneh (prvi dan pošlješ, drugi dan dobi, tretji dan dobiš denar) ampak že včeraj ga ni blo k bi mogu bit in danes ne..? je meu že kdo take probleme?
sm imel podoben primer....pri meni je prišlo v roku enega tedna...to ke pač ta naša pošta..... :?
men se je že zgodil da sm dau za poštnino 15 eur in bla je tut nalepka za pazlivejšo ravnanje in pol skrivijo stojni vijak :twisted:
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

tut js sem mel take probleme.dobu čez 14 dni dnar :x pa za telefon so mi 15 € poštnine računal, odkupna cena pa je bila 9€ nižja. torej sem bil ob 9€..., pa enkrat so na pošti narobe odkupno ceno napisal in sem biu ob 10€... pa je bil verjetno kupec zadovočjen :D
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Zanima me kje bi bilo najbolje ojačati apn 6s okvir ker bom dal gor 110cc mašino.Sam mislim dati nekaj tam med tankom in sedežem,nevem pa kje bi bilo še kaj za pojačati mogoče tam kjer pridejo zadnje vilice čez okvir?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

gogiiiii napisal/-a:Zanima me kje bi bilo najbolje ojačati apn 6s okvir ker bom dal gor 110cc mašino.Sam mislim dati nekaj tam med tankom in sedežem,nevem pa kje bi bilo še kaj za pojačati mogoče tam kjer pridejo zadnje vilice čez okvir?
kot si rekel med tankom in okvirjem bi bilo pametno ... obvezno močnejše nihajke ... in če boš že delal se ti splača ojačati pod sedežem
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

aljo69 napisal/-a:
gogiiiii napisal/-a:Zanima me kje bi bilo najbolje ojačati apn 6s okvir ker bom dal gor 110cc mašino.Sam mislim dati nekaj tam med tankom in sedežem,nevem pa kje bi bilo še kaj za pojačati mogoče tam kjer pridejo zadnje vilice čez okvir?
kot si rekel med tankom in okvirjem bi bilo pametno ... obvezno močnejše nihajke ... in če boš že delal se ti splača ojačati pod sedežem
Ok...za probo bojo nihajke od apn 6s potem imam pa namen dati od apn6 nevem pa če pašejo?
Odgovori