Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

Ima mogoče še kdo kakšen nasvet, kaj bi lahko bilo narobe da avtomatik noče vžgat. Svečka je mokra, platine so pravilno nastavljene, ima tudi močno iskro, uplinjač očiščen, svečka je nova tako da ne vem kaj bi še lahko bilo narobe saj pod nobenim pogojem noče vžgat. :shock:
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

erik11 napisal/-a:Ima mogoče še kdo kakšen nasvet, kaj bi lahko bilo narobe da avtomatik noče vžgat. Svečka je mokra, platine so pravilno nastavljene, ima tudi močno iskro, uplinjač očiščen, svečka je nova tako da ne vem kaj bi še lahko bilo narobe saj pod nobenim pogojem noče vžgat. :shock:
preveri če ima kompresijo oz. če piha mimo glave-menjaj tesnilo glave....mogoče pa so obročki šli....
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

Tudi kompresija je dobra, bom menjal danes še obročke pa da vidimo :)
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

Tako, danes se menjal bat ter tesnila in je takoj vžgal. Sedaj pa je tu že nov problem, ko sem se probal pelat je kar naenkrat v mašini nekaj zaropotalo in se vse skupaj ustavilo. Sedaj ga niti zakurblat več ne gre. Bata ni prijelo, pravtako tudi magneta ne. Mogoče ve kdo kaj bi lahko v mašini prijelo?
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

erik11 napisal/-a:Tako, danes se menjal bat ter tesnila in je takoj vžgal. Sedaj pa je tu že nov problem, ko sem se probal pelat je kar naenkrat v mašini nekaj zaropotalo in se vse skupaj ustavilo. Sedaj ga niti zakurblat več ne gre. Bata ni prijelo, pravtako tudi magneta ne. Mogoče ve kdo kaj bi lahko v mašini prijelo?
poglej menjalnik
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

erik11 napisal/-a:Tako, danes se menjal bat ter tesnila in je takoj vžgal. Sedaj pa je tu že nov problem, ko sem se probal pelat je kar naenkrat v mašini nekaj zaropotalo in se vse skupaj ustavilo. Sedaj ga niti zakurblat več ne gre. Bata ni prijelo, pravtako tudi magneta ne. Mogoče ve kdo kaj bi lahko v mašini prijelo?
Lahko da ti je zaskočilo tisto za korbl, to se je meni enkrat zgodlo, pa nisem mogel niti zakkorblat pa nič.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

No jutri bo spet nova akcija... pa tak dobre volje sem že bil ko je končno vžgal. :)
aljaž
kriva felna
Prispevkov: 65
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 10:33 pm
Kraj: Maribor

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljaž »

golnar napisal/-a:atf. glih prov mehke, zadovoljen.
A prau atf vseeno kake viskoznosti ??
Pa to za prednje govoriš itak ? ...
Burn rubber, not your soul!
mckmck
zažgan bat
Prispevkov: 87
Pridružen: Po Avg 29, 2011 4:48 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a mckmck »

Pozdravljeni.

Kej kupiti/dobiti Elko-Koning bat?

Lp
erik11
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: Po Nov 26, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a erik11 »

Odgovori