Avto.net oglasi

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
ninjaxx
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: To Jul 19, 2011 10:10 am
Kraj: ok. Lenarta

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a ninjaxx »

Jaz bi to vzel pač ni tak naviti
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7270135
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

ze samo to je malo premočno......najraje bi 125 al pa največ 250 lahko dirkalno verzijo (brez papirjev) ali pa še raje 125ccm z papirji do 1.200eur
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

Žiga
zažgan bat
Prispevkov: 94
Pridružen: Če Avg 13, 2009 5:21 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a Žiga »

125 4t :roll:
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

i know. samo ima pa nizke stroške vzdrževanja.. čepa se nebena dt125x ne prodaja
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a filius »

zanski18 napisal/-a:najbolj gledam to:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6821382
Prva maska je grda ko smrt :|
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

vem :lol:

všeč mi je bila tvoja dt-jka filius ampak je enduro, kar pa nočem... Če bi se vsaj kaka prodajala dt 125x do 1.700eur bi takoj vzel. Ampak ni... bom ostal kar na prvi odločitvi... Aprilia rs 125 2007 letnik
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a filius »

zanski18 napisal/-a:vem :lol:

všeč mi je bila tvoja dt-jka filius ampak je enduro, kar pa nočem... Če bi se vsaj kaka prodajala dt 125x do 1.700eur bi takoj vzel. Ampak ni... bom ostal kar na prvi odločitvi... Aprilia rs 125 2007 letnik
Isto je sam nisem hotel, kasneje mi je bilo pa super, ma lahko je bil makedam, trava gmajna karkol, sm se peljal kot gospod, medtem ko imaš supermoto sam za na cesto, na makedamu jo pa kmal začne odnašat( izkušnje na apriliji supermoto..)

Drgač pa evo mojo: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7202156 Jo je lastnik poštrihal na barvo črt na njegovi trenerki :) Vglavnem, zamenjal ni ne gum ne ketne ne nič, naredil v 1 letu 700km vglavnem ne motor je treba zmetat 400€ da bo tak kakor je treba...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
zanski18
zobnik
Prispevkov: 177
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:09 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a zanski18 »

Ahjoj.... To potem niti nebom gledal (te tvoje dt-jke)
Supermoto bi raje ker se bom vozu 95% procentov po cesti.. Po makedamu samo, ko bom šel kam. npr. na vikend od bratranca je 800m makedama. Samo me pa že od nekdaj mantra nov model rs125 (aprilia) :lol: Pa se za moj budget jo dobim (nekje 1.500eur)

Ampak še prej pa morem ugotovit, kako bom motor registriru saj še nimam vozniškega :Dstar sem pa toliko, da bi lahko zdaj v junija šel delat izpit za 50ccm.. Ampak mislim da se to nesplača, pa kupovat kakih 50ccm motorov... Zato se bom raje malo vozil na črno ( itak po oktobru pa do marca se nebom-mam tomos :) in mislim da potem to hitro mine. takda raje kupim zdaj 125, pa se vsak vikend peljem mal po goričkem.. Ker kot sem že rekel. vzdževanje mi ni problem, ker motorja nebom uporabljal za prevoz od točke a do točke b (če bi rabil zato, bbi kupil 50ccm), ampak zato, ker sem motorist v duši, pa naj reče kdo kar koli.
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a KVAS »

zanski18 napisal/-a:Ahjoj.... To potem niti nebom gledal (te tvoje dt-jke)
Supermoto bi raje ker se bom vozu 95% procentov po cesti.. Po makedamu samo, ko bom šel kam. npr. na vikend od bratranca je 800m makedama. Samo me pa že od nekdaj mantra nov model rs125 (aprilia) :lol: Pa se za moj budget jo dobim (nekje 1.500eur)

Ampak še prej pa morem ugotovit, kako bom motor registriru saj še nimam vozniškega :Dstar sem pa toliko, da bi lahko zdaj v junija šel delat izpit za 50ccm.. Ampak mislim da se to nesplača, pa kupovat kakih 50ccm motorov... Zato se bom raje malo vozil na črno ( itak po oktobru pa do marca se nebom-mam tomos :) in mislim da potem to hitro mine. takda raje kupim zdaj 125, pa se vsak vikend peljem mal po goričkem.. Ker kot sem že rekel. vzdževanje mi ni problem, ker motorja nebom uporabljal za prevoz od točke a do točke b (če bi rabil zato, bbi kupil 50ccm), ampak zato, ker sem motorist v duši, pa naj reče kdo kar koli.
To tvoje nabijanje je še za v nabijalnik preveč, sam to bom reku.
Odgovori