Tomos apn supermoto

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: Tomos apn lamo,kitajc

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

prislo je do male spremembe...naredil bi supermoto iz tega ven in mi priporocate kaj?...na spredno felgno nebom nobene nove gume devo ker se mi je ze 1 spica odlomla(sj poznate pr kitajcih ko se ena odlomi se pol cez cas se druge}...kaj priporocate?
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Tomos apn lamo,kitajc

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

Tomizok napisal/-a:prislo je do male spremembe...naredil bi supermoto iz tega ven in mi priporocate kaj?...na spredno felgno nebom nobene nove gume devo ker se mi je ze 1 spica odlomla(sj poznate pr kitajcih ko se ena odlomi se pol cez cas se druge}...kaj priporocate?
ej in kako boš meu supermoto brez slajk gum ja mislm da tisto špico lahko nadomestiš
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: Tomos apn lamo,kitajc

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

nocni voznik napisal/-a:
Tomizok napisal/-a:prislo je do male spremembe...naredil bi supermoto iz tega ven in mi priporocate kaj?...na spredno felgno nebom nobene nove gume devo ker se mi je ze 1 spica odlomla(sj poznate pr kitajcih ko se ena odlomi se pol cez cas se druge}...kaj priporocate?
ej in kako boš meu supermoto brez slajk gum ja mislm da tisto špico lahko nadomestiš
kdo jo bo pa scentriru ko tk trese ze od prej...raje novo kupim
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Tomos apn lamo,kitajc

Odgovor Napisal/-a cerar »

scentriraš jo sam, če pa nimaš živcev za to, pa daj majstru (ponavadi delajo to v trgovinah s kolesi..)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: Tomos apn lamo,kitajc

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

cerar napisal/-a:scentriraš jo sam, če pa nimaš živcev za to, pa daj majstru (ponavadi delajo to v trgovinah s kolesi..)
Povem po resnici...Nimam zivcev in neznam to delat...mam pa eno idejo ko pride gor par slikc ko bo koncano... :D
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: Tomos apn supermoto

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

cez par ur pride gor slika ko bom nasu lager :d
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: Tomos apn supermoto

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

Tale Projekt se bo zacasno zaustavu kr morm u soli ucene popravit in mi fotr nepusti vec delat u garaz :evil:
Uporabniški avatar
Tomizok
kriva felna
Prispevkov: 72
Pridružen: Po Okt 22, 2012 5:32 pm

Re: Tomos apn supermoto

Odgovor Napisal/-a Tomizok »

Uff danes se je pa kar veliko naredilo na motorju...gor sm ubesiu SL cilinder in 21 Dellorto fergazer :lol: jutri bom zalaufal ko bom naredil podalske za masino(mal sem jo moral dol prestaviti ker ne spravim fergazerja not}in upam da bo masina dobro laufala :D
elektronik1
auspuh lager
Prispevkov: 8
Pridružen: So Feb 02, 2013 12:40 pm

Re: Tomos apn supermoto

Odgovor Napisal/-a elektronik1 »

nekako mi je žal SL celindra... tvoj minimoto te moči po mojem sploh nebo zdržal, ampak se bo razpadel. potem nevem če si ugotovil ampak ta stvar je zračno hlajena, zato se nemoreš vozit ravno v klanec s prvo in gas do konca(usaj ne prav dolgo...) in zakaj zaboga boš šel delat nosilce za mašino, če si lahko narediš koleno, če si ze tak umetnik?
Uporabniški avatar
sedej11
zažgan bat
Prispevkov: 86
Pridružen: Po Okt 17, 2011 2:30 pm

Re: Tomos apn supermoto

Odgovor Napisal/-a sedej11 »

če mene vprašaš dvomim da ima TOMIŽOKMEHANIK sploh sl cilinder... ali ga je pa zamenjal za bt :)
tomos je zakon :D
Odgovori