Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a folc »

folc napisal/-a:Zanima me, na kaksne mere kanalov max. Bi lahko namestiv uplinjac walbro 21.
dizel sploh ne! :)
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

tomaz30 napisal/-a:
gogiiiii napisal/-a:Zanima zakaj bi lahko na svečki tisti kavelček stisnilo kot da bi v njega udaril bat čeprav to ni možno?Naredilo je pa to na lamo cilindru.
V kolikor je cilinder zgoraj postružen in glava pobrušena lahko pride bat do svečke.Je potrebno dve podložki na svečko in ne udarja več!

Cilinder ni postružen zgoraj je pa na kapi skoraj čisto pobran rob vendar neverjamem da bat udarja v svečko.. :shock:
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

zkaj pri apn-u ko sm meu gor postruženo glavo je na visokih obratih delav kot da bi mu jemalo iskro... ko pa sm dav gor org. pa dela lpo normalno :)
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

tomos12345 napisal/-a:zkaj pri apn-u ko sm meu gor postruženo glavo je na visokih obratih delav kot da bi mu jemalo iskro... ko pa sm dav gor org. pa dela lpo normalno :)
Meni je delalo na lamo cilindru popolnoma enako.Vzamem svečko ven in vidim da je stisnjena.... ;)
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

gogiiiii napisal/-a:
tomos12345 napisal/-a:zkaj pri apn-u ko sm meu gor postruženo glavo je na visokih obratih delav kot da bi mu jemalo iskro... ko pa sm dav gor org. pa dela lpo normalno :)
Meni je delalo na lamo cilindru popolnoma enako.Vzamem svečko ven in vidim da je stisnjena.... ;)
pri meni pa ni bla svečka stisnjena pa tut glava je bla postružena le za 1mm... :)
Uporabniški avatar
Koral65
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Jul 29, 2010 10:22 pm
Kraj: Tacen (Ljubljana)

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Koral65 »

A bi mi lahko nekdo povedal kakšne so mere batnih obročkov za tomos avtomatik a35 38 (ni L bat). V velotu so mi dal 38 x 2mm, pa sem danes hotu zamenjat in je preširok. Je torej 38 x 1.5 mm? Šubler že tko prav, ampak bi se rad prepričal :D
Hvala
Žakl s.p.
Whbund
zobnik
Prispevkov: 245
Pridružen: Sr Maj 25, 2011 12:42 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Whbund »

Koral65 napisal/-a:A bi mi lahko nekdo povedal kakšne so mere batnih obročkov za tomos avtomatik a35 38 (ni L bat). V velotu so mi dal 38 x 2mm, pa sem danes hotu zamenjat in je preširok. Je torej 38 x 1.5 mm? Šubler že tko prav, ampak bi se rad prepričal :D
Hvala
ja
Uporabniški avatar
Koral65
zariban cilinder
Prispevkov: 107
Pridružen: Če Jul 29, 2010 10:22 pm
Kraj: Tacen (Ljubljana)

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Koral65 »

Whbund napisal/-a:
Koral65 napisal/-a:A bi mi lahko nekdo povedal kakšne so mere batnih obročkov za tomos avtomatik a35 38 (ni L bat). V velotu so mi dal 38 x 2mm, pa sem danes hotu zamenjat in je preširok. Je torej 38 x 1.5 mm? Šubler že tko prav, ampak bi se rad prepričal :D
Hvala
ja
Hvala
Žakl s.p.
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

a mogoče kdo ve a se tomos 15 slc lahko registrira pod 50 ccm
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

nocni voznik napisal/-a:a mogoče kdo ve a se tomos 15 slc lahko registrira pod 50 ccm
pod 50cc ja ker je 50cc ampak v kategoriji A1 (do125cc) ker presega 45oz 50km/h serijsko
Odgovori