nakup DREMLA 4000

Vse kar vam pade na pamet
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: nakup DREMLA 4000

Odgovor Napisal/-a macula »

jernej1997 napisal/-a:
macula napisal/-a:drgač maš pr far štacuna ane..
Kira pa....a misles una zraun mercatorja?
Nevem, piše na stran od dremla da je na slovenski 31, to je tazadn blok odspodej, mislem de je tam tut merkator ja. Sej lohk je sam servis, pamoje ti tut naroči.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: nakup DREMLA 4000

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Jabux napisal/-a:Priporočam biax od proxxona katerega mi je predlagal tudi sam prodajalec v bauhausu, ki se ukvarja z brušenjem cilindrov.
Mors pa se v trgovini se malo pozanimat ker vsi biaxi za brušenje cilindrov niso vredu ker se zatikajo oz. niso dovolj zmogljivi. Vsaj tako mi je rekel prodajalec in mi je zato tudi nekako odsvetoval Dremla....
Sam imam tale biax: https://www.google.si/search?hl=sl&gs_r ... B364%3B424
Js mam zelo dobre izkušnje s tem proxxonom. S samim brusilnikom ni bilo nikoli težav, meu sm probleme z zajlo, ki sem jo dokupu. Že ene dvakrat se mi je strgala, v trgovini pa se dobi samo kompletno, torej z bovdnom, "svinčnikom" in vsemi ležaji (50€). Tkoda sm zdej najdu eno firmo v ljubljani kjer mi novo zajlo nardijo za 12 €, skratka super :D
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: nakup DREMLA 4000

Odgovor Napisal/-a a35 »

no jast mam tut tegale proxxona in moram rečt da služi super mel sem sam en problem z njim.. in sicer včasih se mi nastavki odšrafajo, ali pa ko jih hočem odviti odvijem celo glavo. drugače pa super zadeva.
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Odgovori