Tomos Atx Projekt

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Pazi, ker če ne daš razcepke se bo matica odšravfala... ;)
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Danes naredo 30km moped gre ko ura :DD
Uporabniški avatar
marko443
vplinjač
Prispevkov: 494
Pridružen: Ne Maj 15, 2011 6:13 pm
Kraj: Ribnica

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a marko443 »

jao jao tak fajn atx zrihtan čist za offroad ti ga greš pa u original stanje spraut ...
janim8 počivaj v miru !
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

To bom za na cesto mel.jutri stel dobim iz peskanja glih,mi je skoda stvari po gozdu itdd vozit pa naj bo to moped al pa pecikl :)
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Danes sem še kupo 1 mašino za atxa,novejšo z 12sorno blajerco in 5 prestavami :) Atx štel in deli so šli včeraj na prašno barvanje v črno :)
Slika
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Kako se zveže obratomer? Iz obratomerja gresta vn 2 kabla,rdeči in sivi mislim..Probal sem enega vezat direkt na svečko enega na maso pa se nekak ni izšlo,ker me je treslo ko nevem ka ko sn belanco držal :lol: :lol:
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ERVIN napisal/-a:Kako se zveže obratomer? Iz obratomerja gresta vn 2 kabla,rdeči in sivi mislim..Probal sem enega vezat direkt na svečko enega na maso pa se nekak ni izšlo,ker me je treslo ko nevem ka ko sn belanco držal :lol: :lol:
verjtno si ga že skuru :roll:
drugače pa original je: rdeč na rumen kabl od troblje, siv pa direkt na maso
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

automatic_7 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:Kako se zveže obratomer? Iz obratomerja gresta vn 2 kabla,rdeči in sivi mislim..Probal sem enega vezat direkt na svečko enega na maso pa se nekak ni izšlo,ker me je treslo ko nevem ka ko sn belanco držal :lol: :lol:
verjtno si ga že skuru :roll:
drugače pa original je: rdeč na rumen kabl od troblje, siv pa direkt na maso
Možno da je že skurjen bil,bom jutri še 1x probal tako ko si napisal pa poročam če bo delalo..Se da kak preverit če je delujoč al ne razen da vežem na kable pa probam??
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5238
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ERVIN napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
ERVIN napisal/-a:Kako se zveže obratomer? Iz obratomerja gresta vn 2 kabla,rdeči in sivi mislim..Probal sem enega vezat direkt na svečko enega na maso pa se nekak ni izšlo,ker me je treslo ko nevem ka ko sn belanco držal :lol: :lol:
verjtno si ga že skuru :roll:
drugače pa original je: rdeč na rumen kabl od troblje, siv pa direkt na maso
Možno da je že skurjen bil,bom jutri še 1x probal tako ko si napisal pa poročam če bo delalo..Se da kak preverit če je delujoč al ne razen da vežem na kable pa probam??
probej pa boš hitro vidu (če ne dela je možno tud da je skurlo samo tisti tavelik upor notr)
če pa ko ga priklopiš se kazalec rahlo premakne v kontra smer pa nevem kaj je, imam 2 obratomerja doma ki mi to delata in nevem kje je napaka
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Tomos Atx Projekt

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

automatic_7 napisal/-a:probej pa boš hitro vidu (če ne dela je možno tud da je skurlo samo tisti tavelik upor notr)
če pa ko ga priklopiš se kazalec rahlo premakne v kontra smer pa nevem kaj je, imam 2 obratomerja doma ki mi to delata in nevem kje je napaka
Jst mam tud nek bt obratometer IN dela sm ko daš gas do konca ne gre tako lepo na hitro kot sm gledou na youtubu kako hitro kazalc notr kroži,pri men gre čist počasa.Par sekund rabi da pride do 10 000 obratou.In potem nazaj se čisto počasa vrača.
A je ta števec za stran al da je problem tudi v elektriki ker mi tudi žmigavci nekaj prekinjajo alpa hitro utripajo :?.

Pa sory za OFF ;)
TOMOS
Odgovori