Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a filius »

a35 napisal/-a:ah te kuglice so zajebane.. mislim da ima vsak majster svojo metodo. sva pa jast pa kolega cca 1h študirala kako kuglice nazaj notri spravit in nama je nazadnje le uspelo :D požrlo pa je nekaj živcev
Če pogruntaš sistem nimaš 1 min kj delat. Prvo se da na eni strani, tolko da skoč na svoje mesto, potem pa na drugi strani, in nato na prvi strani mal dvigneš tisto ploščico s kuglico, na tej pa potisneš dol da skoči na svoje mesto.
nocni voznik napisal/-a:razmišljam da bi dau e90 mašino na enga atxa k mam bol za po gmajni in me zanima kašna je možnost da se pregreje cilinder
če je dobr uštelan manj kot 1%
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a benko »

nocni voznik napisal/-a:
nocni voznik napisal/-a:razmišljam da bi dau e90 mašino na enga atxa k mam bol za po gmajni in me zanima kašna je možnost da se pregreje cilinder
mislm da bi šlo pomojem da se neb pregreval
Uporabniški avatar
cotax
zažgan bat
Prispevkov: 93
Pridružen: To Avg 02, 2011 9:04 am
Kraj: Miren (Nova Gorica)

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a cotax »

Nova ketna mi je popolnoma zarjavela.. Kako jo očistiti in s čim namazati, da se to ne bi ponovilo?
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Zanima me če je kaj narobe če sem dal med lamo cilindrom in glavo tesnilo ker drugače nenormalno spušča ker je tisti rob odstružen.Predvsem me zanima zato ker je tesnilo manjše od bata...
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Pred časom sem na forumu nekje zasledil sliko z razložitvijo barve svečke sedaj pa ne najdem in bi prosil za pomoč.
jalen
zariban cilinder
Prispevkov: 138
Pridružen: Če Avg 16, 2012 8:26 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a jalen »

gogiiiii napisal/-a:Pred časom sem na forumu nekje zasledil sliko z razložitvijo barve svečke sedaj pa ne najdem in bi prosil za pomoč.
viewtopic.php?f=63&t=14861
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Na moped sem namontiral original lamo in bing 18 in moped ne gre tako kot bi mogu(gre tako kot original apn).Svečka je svetlo rjave barve vendar se mi zdi da motor med vožnjo preveč "muka" diza je pa 85 in pa gor je nataknjen bt filter.Ni pa nobene razlike z filtrom ali brez,na motorju je tudi bt lipnik.:roll:
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Mogoče kdo ve, če se dobi kakšna malo močnejša veriga za tomosve zobnike, pač z tem razmakom med členi ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

DaNiLo napisal/-a:Mogoče kdo ve, če se dobi kakšna malo močnejša veriga za tomosve zobnike, pač z tem razmakom med členi ?
iris gold ...
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomosak »

aljo69 napisal/-a:
DaNiLo napisal/-a:Mogoče kdo ve, če se dobi kakšna malo močnejša veriga za tomosve zobnike, pač z tem razmakom med členi ?
iris gold ...
ja, pa upaj da ti paše na zobnik.. js sm dubu za tomosove zobnike napačno. .se ne usede cela na zobnik..na enmu koncu kr vn zija..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori