Honda civic hb

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
eweer
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Ne Nov 11, 2012 1:03 am

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a eweer »

Kilometri niso prava stvar katero se gleda...hondin motor bo v 200.000km naredo 3x več obratov kot VW :D

In ja sem mel vtija z 300.000 prevoženimi, pa ni mel težav. Saj nima veze, nehajmo smetit temo, fant je izbral pravo znamko, ki lahko tud kdaj (oz vsak dan) vidi rdeče polje pa nažigava, brez da bi oni za njim mogli vklopit meglenke pa brisalce od dimne zavese pa špukanja olja.
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a maatej »

e tko, končno en ki je povedu vse v enmu postu :P
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a Turbo »

eweer napisal/-a:Kilometri niso prava stvar katero se gleda...hondin motor bo v 200.000km naredo 3x več obratov kot VW :D

In ja sem mel vtija z 300.000 prevoženimi, pa ni mel težav. Saj nima veze, nehajmo smetit temo, fant je izbral pravo znamko, ki lahko tud kdaj (oz vsak dan) vidi rdeče polje pa nažigava, brez da bi oni za njim mogli vklopit meglenke pa brisalce od dimne zavese pa špukanja olja.
HAHA res bi rad vido hondo z 300.000km, kak poje blokada pa se nič ne pokadi...... :lol: dajte nehajte z takimi :geek:
GOTOF JE!
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

No tudi mene zanima taka Honda z 300.000+ in da ne pokadi, ker so bratraci imeli vtije pa te navadne in vem kak oje na stvari s hondo, sploh ko jo teraš, pa blokade in te fore...

Drugače pa lep avtek, le pazi na njega ;)
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
eweer
batzajla
Prispevkov: 25
Pridružen: Ne Nov 11, 2012 1:03 am

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a eweer »

no moja ni pokadila lahko večkdo potrdi...včasih je edino zgrešil vžig in ko je bil vroč izpuh je fuknlo plamen pri šaltanju dol.
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

je meu stric hondo z 260.000km pa je menjal samo termostat. Olja začuda sploh ni pilo pa teral ga je skos na rdečo :D
Odgovori