Honda civic hb

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a štirjak »

Evo po dolgem cajtu spet novi avto za predelavo nekaj je že predelanega nekaj pa še bo. Uglavnem vsi tisti ki mogoč poznate avto so fantje iz njega naredli res katastrofo nič ni tako kot bi moralo bit čeprav na sliki zgleda še kar lepa.
Neki informacij o avtu:
Motor je 1.5 dxi 90 konjov (motor pride drugi not in sicer 1.6 vti)
prevoženih ima 210 000 po števcu tko da mislim da so kar realni kilometri
Uglavnem homologerano je vse sam armortizerje je še treba homologirat drugače je pa vse :D u avto je drugi števc oz plazma je zamenjana pa recaro zici so notri woofer 1200 w pa še par malenkosti :D ispuh je magnaflow in morem reč da ima avto kr zvok čeprav nimam športnega filtra se kr dere :D
tu je še niki slik neki jih še pa naložim toku tedna ker se avto sedaj rihta robi -pragovi pa še kake malenkosti :D
Vesev bom vsakega komentarja in predloga.


Vidn uzadi gniv rob kateri se zdej rihta :D
Vidn uzadi gniv rob kateri se zdej rihta :D
Tuki imate še pa en link kateri je za nagradno igro prosim če si vzamete 5 minut časa in lajkate
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Priponke
Izgled meseca oz dva nazaj
Izgled meseca oz dva nazaj
Števci :D
Števci :D
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a cerar »

tisto rdečo mrežo obvezno ven iz odbijača!

drugač pa ušečen avto, sploh ko bo 1.6 VTI pod haubo :)
dobro zrihtaj ;)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

predn karkoli vlagaš v avto zrihtaj rjo ! desn prag zgleda gniu + pragove stran in original ... rdeča mrežica v kombinaciji z felgami in Recaroti niti ni tolk napačna ... čeprav če bi jo dal v črno oz dobil original plastike bi zgledalo še najbolje... pa predn greš v vti swap si uredi bremze da bojo od VTI in diski zadaj ... sedeži so tudi homologirani ? da neboš slučajno presenečen ko boš dobil kazen zaradi sedežev
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a štirjak »

Ja sej glede rje se že vse rihta dans sm bok porihtu in stranske spojlere dov pobrav pa popravu drugač pa mam doma razbitga vti-ja in gre komplet podvozje na avto
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

štirjak napisal/-a:Ja sej glede rje se že vse rihta dans sm bok porihtu in stranske spojlere dov pobrav pa popravu drugač pa mam doma razbitga vti-ja in gre komplet podvozje na avto
to mi je pa že bolj všeč ... poslikaj vse kar delaš ker me zanima :D je dosti gnil ?
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a štirjak »

ja ni tko hudo oz levi prag je biv skor čisto zanič drgač pa desni bok je biv tud kr kritičen sam sm zajebu ker nsim posliku kk je blo prej mam zdej že poslikan k sm že popravo po tavečmu
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a štirjak »

Drugače pa dobite tokom tedna slike :D
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a buhti »

Avto mi sicer ni neki ušeč. Zgleda pa zabaven projekt. Samo povej mi še kako si saniral rjo?

Te honde so itak zame smrt na 4ih kolesih (vse neki gnije, pleh premehek), sploh z vti motorjem.

Lp
Slika
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a štirjak »

Rjso sm kar se je dalo pobrusu vn pa po švasu kar se je najbol dal pol pa izolacijo čes razn pr bokih sm pokitu drugače pa glede na to da ma avto 700kg ker je ven pobranih par stvari avt o kr fajn gre gledenato da bo vti- motor notri koker sm se zanimo je vse a testerano res pa je da je pleh zlo zlo zlo švoh :D tko da je res truga na 4 kolesih :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Honda civic hb

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

To sn jaz prvo mislo kupit ko je vranc prodajal,sem se že zmeno za ceno itd..da bi naslednji dan prišo po avto,pa je kr enemu drugemu prodal,predvidevam da tebi,drugač pa rjo porihtaj ki je je blo kr nekaj pa bo ok :D
Odgovori