APN6 tuning/styling by šinko

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
Igoor
kriva felna
Prispevkov: 54
Pridružen: Ne Feb 05, 2012 2:32 pm
Kraj: Maribor

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a Igoor »

Ni slabo, blatnik bi si pi ja lahko malo porezal, če toti malo preveč pokrije kolo :? ampak to je samo moje mnenje :) pa nosilci tudi niso najbol perfekt rešitev
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Trenutno se ni glih vlik delalo, neki malga z plastikami, pa eno mašino sm dubu, pa mam problem. Prvo poglejte slike.
Fotografija1455.jpg
to ja najvišje kolikor lahko mašino dvignem
to ja najvišje kolikor lahko mašino dvignem
Na to višino bi jo pa rad spravu zaradi zobnika in verige
Na to višino bi jo pa rad spravu zaradi zobnika in verige
Zdej me pa zanima če bi lahko naredil tole kar sem označil na nalednji sliki.
Fotografija1459.jpg
Bi bilo dobro če povežem tam kjer sem označil, in odrežem ogrodje kjer je v napoto, tisto prazno lukno bi potem zapru z 5mm plehom, in pa prišeu bi še lok spodaj, od vpetja sprednjih vilic in dol do spodnjega nosilca tačk. na ta lok bi bila potem tudi pritrjena mašina ter na ogrodje prav tako. Kaj menite, zaenkrat je samo še v glavi, tako da nasveti zaželjeni.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
dj.umek
glava cilindra
Prispevkov: 532
Pridružen: Po Avg 10, 2009 11:01 pm
Kraj: Celje

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a dj.umek »

Tisto ni najbol pametna rešitev ker nebo neke trdnosti, svetujem ti da zapustiš ta rušt in vzameš BT-jevga, ki je dosti bolši, če hočeš še imam vedno rušt prirejen za te plastike, boš dosti lažje upasal to mašino gor ;)
Slika
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

dj.umek napisal/-a:Tisto ni najbol pametna rešitev ker nebo neke trdnosti, svetujem ti da zapustiš ta rušt in vzameš BT-jevga, ki je dosti bolši, če hočeš še imam vedno rušt prirejen za te plastike, boš dosti lažje upasal to mašino gor ;)
Pomojem bi moglo biti dovolj trdno če bo use lepo narejeno in glede na to da bosta še dva loka to povezovala od spodaj... ostau bom kar na tem ogrodju ker ni denarja za drugo ogrodje in tudi plastike so že predelana za to ogrodje
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
mitjalikar14
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: Ne Dec 12, 2010 6:25 pm
Kraj: Idrija

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a mitjalikar14 »

sinko.dejan napisal/-a:Tole je ta zadeva k sm jo nabavu, me pa zanima čemu služi ta vmesnik ki je pritrjen na cevi.

uprašal bi kako se ti kaj obnese ta biax iz inter diskonta ? je za kaj ali je tako ena šara ? ker mam namen kupit tole zadevo ker je fajn če olje kar v biax uliješ....ker jst nimam tiste velike pripravne grupe kjer se notri olje nalije...
gasa do pleha!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

atx-bt rušt dobiš za kakih 10-20e (goli) pol se pa upraši al je več vredno da se razpacaš po cesti zarad 20 ko si šparu pa nisi hoto uzet primernejšega rušta al šparat pa švasat neki u 3 krasne ko nebo nč skup držalo ... apn rušta sploh ne rezat ... kvečemu ga lahko dodatno ojačaš tak ko si pokazu ...
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

aljo69 napisal/-a:atx-bt rušt dobiš za kakih 10-20e (goli) pol se pa upraši al je več vredno da se razpacaš po cesti zarad 20 ko si šparu pa nisi hoto uzet primernejšega rušta al šparat pa švasat neki u 3 krasne ko nebo nč skup držalo ... apn rušta sploh ne rezat ... kvečemu ga lahko dodatno ojačaš tak ko si pokazu ...
Res da že dougu projekt stoji, samo propadu nebo kar tako, bo pa use ojačano zelo, ker teh 30KM ki jih ima mašina se ni za zjbavat ;)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a filius »

Rajš uzeeem ATX/BT rušt, brez papirjev ga dobiš za đabe, je pa veliko močnejši, in na splošno ima boljše težišče kot APN štel.

Drugače pa upam da se zavedaš, kaj useee moraš "ojačat" oz. menjat da boš tole dobr skup spravu
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

A je to od yamahe yz80 mašina iz bolhe,ki naj bi bila obnovljena vendar brez elektrike? ;)
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: APN6 tuning/styling by šinko

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Poglej si na STARODOBNIKU v garaži od uporabnika FEAR. On je montiral na APN 6 gištel od TM 150 ccm mašino. :o Poglej kako je poijačav gištel pa naredi nekaj podobnega.
link od garaže:
http://starodobnik.net/portal/album.php?albumid=282
Odgovori