Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a denso26 »

filius napisal/-a:Tako je, saš magar A4 list pa 2x okol oviješ, pa nihče nebo vedel. na list pa nekaj napiseš pa je. Everski kovanci se pa pač bolj občutijo. Sam sem itak rekel da bom dal 5€ pa je, zaviješ še v list s sporočilom pa v koverto in to je to :)
al pa kakšna vizitka je še najboljš.
https://t.me/pump_upp
irmamajerle
Družina Majerle
Prispevkov: 10
Pridružen: So Jan 07, 2012 8:05 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a irmamajerle »

Aljo69, pozdravljen.

Ni besed, s katerimi bi se vam zahvalili za napisano in lepe misli.

Hvala za poslan logotip Tomosa, bomo izbrali tistega, ki nam bo bolj usterezen.

Glede poziva za zbiranje sredstev za graviranje: kdorkoli je želel nekaj pokloniti za Janija, je to naredil iz srca. Naj bo to angelček, rožica, W V znak, sveča, ali na list napisana misel. To so stvari, ki so jih želeli ljudje pokloniti njemu in Jani jih je dobil.
zagotovo spomenik ni poceni, vendar fin sredstva ne smejo biti in niso problem.
Naj povem, da na pobudo ne gledamo iz negativnega zornega kota. Sploh ne. Jemljem jo kot zelo moralno gesto na tem forumu.
Kdorkoli bi želel obiskati njegov grob, obiskati družino ali podariti sveče, rože ali podobno, nas najdete tukaj:
Družina Majerle
Mestni log 1/3
1330 Kočevje

morda ni etično in moralno, da tu, na tem mestu razpravljam o nagrobnem spomeniku....
Jani je vse svoje življenje podaril "šeraufanju" in zato mislimo, da je prav, da mu nekaj v tem stilu posvetimo.
GTI , logotip Tomos-a in Adidasa-a bo zagotovo. Predvidevamo jih vgravirat na štirikotno vazo, vsako na eno stran, zadnja stran bo seveda prazna. Zgornja nagrobna plošča pa bo v levem delu zaključena oz nakazana z motorjem. Tak je grob osnutek.
Če ima kdo idejo, smo odprti za predloge.
Končni izdelek bomo pokazali, seveda. Nimamo zadržkov.

kaj naj vam rečem za konec: fejst fantje ste, forumaši. Kot naš Jani. Zelo ga pogrešam(o).

Irma Majerle




aljo69 napisal/-a:Pozdravljeni mopedisti in mopedistke !

Kot vemo je 1.1. bila prva obletnica smrti našega forumaša Janim8! Danes mi je njegova mati (Irma Majerle) pisala, da se odločajo za graviranje na spomenik in ena izmed 3 stvari gor bo tudi logotip tomosa, saj je jani lep čas svojega življenja namenil tudi njemu. Ker omenjena zadeva verjetno nebo stroškovno poceni, me zanima če smo forumaši pripravljeni, prispevat evro ali 2 za to graviranje ? Tudi če ga osebno niste poznali oz. ste ga poznali samo preko foruma, me zanima če ste za to, da se izpelje ta akcija in se pomaga družini pri tej zadevi. Zbiralo bi se po 1-2e oz. kolikor ste pripravljeni dati. Zadevo, bi se pa nakazalo na TRR ali cenejša varjanta preko pošte v kuverti skupaj z kratkim sporočilom, ki bo vseboval kakšno dobro misel. Kdor bi biu pripravljen, se mi naj oglasi tukaj in v kolikor se nas bo nekaj zbralo bom priskrbel potrebne podatke, glede tega.

Mislim, da za evro ali 2 nobenega nebo vrag vzel, družini pa lahko nekako pomagamo pri tem, v kolikor se nas bo nekaj nabralo... torej tisti, ki ste pripravljeni pomagat se mi javite ...

P.s. Da nebo kdo narobe razumel, gospa Irma Majerle, mi ni pisala z namenom donacij, ampak, da ji pomagam izbrat logotip za nagrobnik. Poslal sem ji sliko spodaj, saj se mi zdi najbolj primerna za nagrobnik

Slika

Lep pozdrav vodstvo foruma !
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

torej naslov je znan, fantje v akcijo

Družina Majerle
Mestni log I 3,
1330 Kočevje

tisti ko misli najbolje, da pošlje priporočeno, tako da bo zadeva 100% pristala v rokah družine in ne pohlevnih poštarjev ...

Tudi ideja z vazo ni napačna, v kolikor bo le ta pritrjena v tla, tako, da ne dobi nog ...
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

če je kdo že pošiljal je imel probleme z priporočeno, ker se mora zadeva na osebo glasit

tak da tisti ko še niste popravite

Irma Majerle
Mestni log I 3,
1330 Kočevje
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

vas je poslalo vsaj pou tolk ko se vas je javl ?
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a KVAS »

aljo69 napisal/-a:vas je poslalo vsaj pou tolk ko se vas je javl ?
Js sm poslou.
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a brrm »

+1
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
irmamajerle
Družina Majerle
Prispevkov: 10
Pridružen: So Jan 07, 2012 8:05 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a irmamajerle »

Hvala vsem , ki ste nam pisali.


aljo69 napisal/-a:če je kdo že pošiljal je imel probleme z priporočeno, ker se mora zadeva na osebo glasit

tak da tisti ko še niste popravite

Irma Majerle
Mestni log I 3,
1330 Kočevje
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

20 se jih javi pošlema pa 2 komada :roll: Jz pa kvas ... žalostno ... drugič se ne javlat

res sm razočaran ... upam, da izpolnite obljube ... pa ne zarad mene ... ampak zaradi družine Majerle in za Janija !

če je pa kdo poslal priporočeno se pa z kodo vidi na spletni strani pošte, kje se nahaja trenutno paket .. upam, da ni šlo vse na mestni log 13 ampak na mestni log I 3
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: Žalna knjiga: JANI MAJERLE(janim8)

Odgovor Napisal/-a benko »

aljo69 napisal/-a:20 se jih javi pošlema pa 2 komada :roll: Jz pa kvas ... žalostno ... drugič se ne javlat

res sm razočaran ... upam, da izpolnite obljube ... pa ne zarad mene ... ampak zaradi družine Majerle in za Janija !

če je pa kdo poslal priporočeno se pa z kodo vidi na spletni strani pošte, kje se nahaja trenutno paket .. upam, da ni šlo vse na mestni log 13 ampak na mestni log I 3
jaz sem poslal samo sem poslal na mestni log 13 :oops:
mislite da bojo dobili ?
Odgovori