alpino/junior

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

alpino/junior

Odgovor Napisal/-a a35 »

no imam tomos alpino in ker mi original mašina ni šal dosti in je nisem hotel predelavati sem se odločil da kupim novo apn mašino naredim generalko ter gor obesim junior cilinder. torej mašina je prišla iz generalke gor je tudi nov junior cilinder z popravljenimi kanali in zbrušeno toleranco fi 39 in L meteor bat :D no sedaj je gor še elektronski vžig od alpinota, ter dellorto 19 ds.
zatakne pa se mi pri filtru in izpuhu saj nevem katerega bi kupil? izpuh sem imel v mislih bt lipnik, mf power rocket in pomerah. no za sledečega bi rabil majstra kateri bi mi izračunal mere ter zrisal izpuh :D

no to sem objavil zato ker bi prosil nekoga za pomoč, da mi malo svetuje,zriše avspuh itd :D

vsem se za pomoč iskreno zahvaljujem
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: alpino/junior

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

če maš junior cilinder in so mere točne imaš v tehničnem arhivu junior izpuh mere
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: alpino/junior

Odgovor Napisal/-a a35 »

že že.. samo bi raje da kdo zriše. saj se bi potem nekako bolj zanšel :D seveda če ima kdo slučajno že kaj narejeno, drugače se bom zadeve lotil sam
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: alpino/junior

Odgovor Napisal/-a macula »

pa kaj bi še rad lepšega. Lepše sploh ne more bit zrisano kot je v arhivu.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: alpino/junior

Odgovor Napisal/-a a35 »

no sej zdej sm se odloču da bom naredu izpuh po merah org izpuha. zanima pa me še filter? ter squish pas kaj bi z njim pridobil?
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
trunkelj123
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr Jan 16, 2013 8:16 pm

Re: alpino/junior

Odgovor Napisal/-a trunkelj123 »

a35 napisal/-a:no sej zdej sm se odloču da bom naredu izpuh po merah org izpuha. zanima pa me še filter? ter squish pas kaj bi z njim pridobil?

Filter daj športni....z sqvishem pridobiš na vsem sqvish naredi 8mm povrsine ped batom pa glavo naredi od 0.6 do 0.8 milimetra prostora in bo vredu :D

L.P
Damjan
Use je vredu samo da so hlapi bencina sveži.....upam da nisem edini .....
Odgovori