Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

tomosak napisal/-a:jooj fantje čimmanj naročanja iz obnovi.si.. no kar hočete vendar js sm biu zelo nezadovoljen.
1. Puša atx/bt za nihajko, nikjer nisem zasledil ali sta 2 ali 1 komad, in za to ceno sm predvidevu da so 2, a dobu sm enga
2. naroču sm še natezalec bovdna za atx/ctx in na obnovi.si je sive barve kar mi je ustrezal dobim pa črnega.
3. Zobnik sprednji 12, površinsko zarjavet sj ni problem to zrihtat ampk nevem kk lahko to sploh označjo za novo -.-
4. zaklopka igle za bing 18 zlomljena. Naroču sm novo ker sm prejšno zlomu pa sm dubu še eno zlomleno pa zgubu 1,50€.
res da so same malenkosti, ampk če tk naročiš in plačaš pričakuješ tako ne čist neki drugače.. tk da nezadovoljen z obnovi.si..
2013-01-29 14.30.45.jpg
2013-01-29 14.30.35.jpg
2013-01-29 14.30.50.jpg

Jaz sem bil zadovoljen z deli,ki sem jih naročeval iz obnovi.si problem je le ker če hočem neko malo stvar naročiti je poštnine 6e nevem zakaj imajo tako...? :roll:
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

sem pa razmišljal tudi nekaj v drugi smeri...
kaj če bi stopil do kakega pooblaščenega kleparja oz npr ličarja...
da bi mi izdal račun za širjenje in kompletno obdelavo če bi se mogoče s tistim dalo homologirat...
fora pa je v tem da se malo spedena od zunaj...
od znotraj bi avtomobil porihtal ko bo več časa in ko bo bencin bolj poceni (če sploh bo gdaj)
lp.
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

apn6s freek napisal/-a:... ko bo bencin bolj poceni (če sploh bo gdaj)
lp.
nikoli.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Pata napisal/-a:
hoomzi napisal/-a:
To kar si napisal ti dam vse prav... Formulo sem dobil iz Bellove knjige od 4T motorju. Je bolj splošna. Uglaunem tako bom reku seveda je navor pomemben za pospešek tudi ampak ponavadi je navor težko dobiti s tem da bi ohranil konje... Primer: Daj težji vztrajnik dobiš na navoru zgubiš na konjih. Problem je ker v nekaterih primerih ti navora enostavno ne moreš dobit ti govoriš v tvojem postu o 4.0L motorjih in več tisto je svoja klasa tako rečeno pri motorju z majhno kubikažo pa se razmeroma malo lahko obrneš na navor. Ali pa si dal tisto za primerjat avte nemoreš ti primerjat različnih avtov z različnimi pogoni,oprijemom,težo,aerodinamiko,prenosom in še bi lahko našteval... Realna primerjava bi bila isti avto pa da bi specifikacije motorja spreminju. Lahko ti dam eno realno primerjavo za ta primer... Mazda 121, 1.3 16v OHC - 75hp navorja ne vem koliko ma ampak verjeno ne dosti za benzinerja male kubikaže amapk v pospeških do 100 ji ni kos niti eden do 130hp avto. Lahko ti tudi točno povem če te zanima: (Škoda octavija AKM 130 , Passat 110 AFN, Golf 4 AJM 110, Golf 3 gti 2.0 - 16 - 150, crx-D16a - 130.) Avto se mi zdi da ima 900KG, širino gum pa 165 :) našteti avti res da majo vsi nad tono ampak imajo širino gum nad 20cm in ASR
Sploh nevem kako lahko primerjaš take avte? Sploh pa dizel/bencinar...sicer pa kaj tebi pomaga če boš 1 sekundo prej pršu do 100km/h? :lol: ..tale mazda bo do tkt spila ''5 litrov'', passat-u bo pa komi dobr pumpa zalaufala :lol: :mrgreen:

passata boš vozu pr 160km/h na izi, tole mazdico boš pa tišu da bo šla 160 :D
Slika
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pata »

Buhti: Neveš točno kaj govorima z @hoomzi-jem oz. kaj sem jaz hotel povedat. Ti si že pri porabi kar ni tema med mano in hoomzijem. Ulgaunem okej ni važno ne mislim se več "prepirat". Saj sem svoje povedal in tudi kakor sm reku v svojem prvem postu da to ni forum za avte. Lp.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Pata napisal/-a:Buhti: Neveš točno kaj govorima z @hoomzi-jem oz. kaj sem jaz hotel povedat. Ti si že pri porabi kar ni tema med mano in hoomzijem. Ulgaunem okej ni važno ne mislim se več "prepirat". Saj sem svoje povedal in tudi kakor sm reku v svojem prvem postu da to ni forum za avte. Lp.
K porabi veliko pripomore navor. Vem o čem sta govorila. Kako kao ni pomemben navor in take bedarije :roll:
Slika
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Zanima me če obstaja kakšna številka barve za tomos apn6s.Je pa takšne rjave barve...uglavnem imamo jo samo jaz in še nisem zasledil mopeda takšne barve (le zakaj... :D ?),imam nekaj stvari za popravit in bi rad izvedel številko barve.....
apn6s freek
auspuh
Prispevkov: 786
Pridružen: Pe Jun 25, 2010 3:12 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn6s freek »

a mi lahko gdo pove formulo za izračun kotov kanalov v cilindru
ali pa aljo če mogoče veš kaj je narobe s tunning kalkulatorjem? ker sem ga hotel nekaj uporabiti pa ne funkcionira
:D

lp.
sašo
če bi bili skuterji zanesljivi bi jih tudi poštarji imeli ;)
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a KVAS »

apn6s freek napisal/-a:a mi lahko gdo pove formulo za izračun kotov kanalov v cilindru
ali pa aljo če mogoče veš kaj je narobe s tunning kalkulatorjem? ker sem ga hotel nekaj uporabiti pa ne funkcionira
:D

lp.
sašo
V tuning knjigah maš formule.
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

tole je dal golnar v eno temo:(tuning kalkulatorod pomartina)-splošno o portalu-graje pohvale in predlogi-27.stran
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=si
Odgovori