Punto 1.9 jtd

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a filius »

http://www.youtube.com/watch?v=jsx4grsXvfk

Posnetk Punto vs. golf 120 vs. 140 konjev , v štartu gre punto mem, prot koncu vids da sta izenačena s tem da če gledaš v čas vožnje, je 7s torej sta pri caa 100km/h izenačena naprej lahk predvidevaš kaj bo.

Torej ne pravm da tvoj negre, ampak pravm da tist golf od dvojga frenda nima 150 km, oz nezna ravno dobro vozt.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

filius napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=jsx4grsXvfk

Posnetk Punto vs. golf 120 vs. 140 konjev , v štartu gre punto mem, prot koncu vids da sta izenačena s tem da če gledaš v čas vožnje, je 7s torej sta pri caa 100km/h izenačena naprej lahk predvidevaš kaj bo.

Torej ne pravm da tvoj negre, ampak pravm da tist golf od dvojga frenda nima 150 km, oz nezna ravno dobro vozt.
Na posnetku je stilo in to spet z drugim motorjem kot ga ima moj punto ;). Pa to sem tudi že omenil, da moj punto gre res dobro do nekje 140 km/h, kar mi je še najbolj pomembno saj se po avtocesti tako ali tako ne vozim skoraj nič. Pri večjih hitrostih pa je stvar drugačna čeprav pride do 200kh/m brez problema po števcu je pokazalo še kar nekaj čez 200 (na števcu ima tako ali tako samo 200km/h) po ravnem. Uglavnem to je avto ki gre kar solidno z zelo majhno porabo to mi je blo še najbolj pomembno ob nakupu :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a filius »

Sm slišu da havba ni več Črna! :P
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

Res je pa tudi odbijač je drug. Dons si zapeljal pred mano na cesto če si videl slučajno :D.
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

Spy photo :twisted:
Slika
Zamenjal sem tudi sedeže, so sedaj notri od HGTja pa zadaj pride enkrat v teh dneh še spojlerček. Kakšne bolše slike pa lahko nalimam ko bo lepši vreme.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a Pata »

Ma skje si ti? Glede na to da maš ajdovsko targo pa nalepko od siluxa (vipava) ?
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a filius »

technoboy napisal/-a:Res je pa tudi odbijač je drug. Dons si zapeljal pred mano na cesto če si videl slučajno :D.
ja sj lih takrt sm vidu ja :P Zgleda 3x bolš ko prej :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: Punto 1.9 jtd

Odgovor Napisal/-a technoboy »

filius napisal/-a:
technoboy napisal/-a:Res je pa tudi odbijač je drug. Dons si zapeljal pred mano na cesto če si videl slučajno :D.
ja sj lih takrt sm vidu ja :P Zgleda 3x bolš ko prej :)
Tud men je všeč ja :)
Ma skje si ti? Glede na to da maš ajdovsko targo pa nalepko od siluxa (vipava) ?
Iz tistih koncev je bil prejšnji lastnik. Jaz pa sem iz gorenjske okolica Železnikov ;)
Odgovori