Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

zbirka iz majšperka pri ptuju :)
http://www.facebook.com/EberlMarjan
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a benko »

Samsung je drugac korejc.
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a blazh »

Mimogrede, S3 je Samsungov polizdelek... Ne govorim na pamet, ampak poslušam ljudi kaj vse jim crkuje v teh telefonih. Ni stvari ki bi bila fiksna pri vseh. Če se telefon najbolj prodaja še ne pomeni da je najboljši ;) To je marketing ...
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

Pich napisal/-a:
maatej napisal/-a:tle ti pa čist nasprotujem, se mal ukvarjam z telefoni pa ti povem, da proti samsungu nemore trenutno nobeden nič. nokia se neki matra ampak iz tega pomoje ne bo nč...bbaterije sploh nimajo veze, daš kitajsko 2x močnejšo not kki ji dobiš za 5€..sam mam galaxija s3, trenutno najbloši telefon kar obstaja (po vseh lestvicah, pa glej kjer hočeš), pa smo delal primerjave z raznimi telefoni, pa ti povem da ni konkurence samsungu ;)
jz sm za japonce.! :P
Lumije 920 očitno še nisi držal v rokah.

jst sm se zanimu za lumijo pa je reku mi na mobitelu da je ta telefon za take ko so mal čez rob, ker ta telefon sploh nima namizja ampak maš samo meni , kjer so sami programi , tak mi je on svetoval in povedu, jst sm prezadovoln z s3 , čakam na s4 pa bomo vidl kak bo tist , pa brez zamere lp :)
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

baykerkajic napisal/-a:
Pich napisal/-a:
maatej napisal/-a:tle ti pa čist nasprotujem, se mal ukvarjam z telefoni pa ti povem, da proti samsungu nemore trenutno nobeden nič. nokia se neki matra ampak iz tega pomoje ne bo nč...bbaterije sploh nimajo veze, daš kitajsko 2x močnejšo not kki ji dobiš za 5€..sam mam galaxija s3, trenutno najbloši telefon kar obstaja (po vseh lestvicah, pa glej kjer hočeš), pa smo delal primerjave z raznimi telefoni, pa ti povem da ni konkurence samsungu ;)
jz sm za japonce.! :P
Lumije 920 očitno še nisi držal v rokah.

jst sm se zanimu za lumijo pa je reku mi na mobitelu da je ta telefon za take ko so mal čez rob, ker ta telefon sploh nima namizja ampak maš samo meni , kjer so sami programi , tak mi je on svetoval in povedu, jst sm prezadovoln z s3 , čakam na s4 pa bomo vidl kak bo tist , pa brez zamere lp :)
baykerkajic to si čist mem usekov..očitno nisi še iphona v roki držal, ki ravno tako nima namizja..pri nekaterih stvareh je bolje ostati tiho in gledati..
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

iphone je zakon jst ga ne zamenam za nuben drug telfon sam navadt se ga morš sj zlo velik k jih ma enkat iphona ga bo zlo tško zamenu za ker drug tlfon razn za novejši iphone
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pibi »

Nekej sm slišal da se od novga leta spet da registrirat moped brez papirjev. Ve kdo kej več od tega?
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a blazh »

baykerkajic napisal/-a:
Pich napisal/-a:
maatej napisal/-a:tle ti pa čist nasprotujem, se mal ukvarjam z telefoni pa ti povem, da proti samsungu nemore trenutno nobeden nič. nokia se neki matra ampak iz tega pomoje ne bo nč...bbaterije sploh nimajo veze, daš kitajsko 2x močnejšo not kki ji dobiš za 5€..sam mam galaxija s3, trenutno najbloši telefon kar obstaja (po vseh lestvicah, pa glej kjer hočeš), pa smo delal primerjave z raznimi telefoni, pa ti povem da ni konkurence samsungu ;)
jz sm za japonce.! :P
Lumije 920 očitno še nisi držal v rokah.

jst sm se zanimu za lumijo pa je reku mi na mobitelu da je ta telefon za take ko so mal čez rob, ker ta telefon sploh nima namizja ampak maš samo meni , kjer so sami programi , tak mi je on svetoval in povedu, jst sm prezadovoln z s3 , čakam na s4 pa bomo vidl kak bo tist , pa brez zamere lp :)
pa je šla tvoja kredibilnost :D
benko
zobnik
Prispevkov: 167
Pridružen: Pe Nov 02, 2012 10:01 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a benko »

Nova ikona na mopedist zaznamku ? :)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

benko napisal/-a:Nova ikona na mopedist zaznamku ? :)
:mrgreen:
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori