Tomos Flexer

Predstavite nam svoj moped
Tadej
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Po Mar 29, 2010 4:30 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a Tadej »

samo skf semeringov se neda dobit posebaj, vsaj jaz še nisem zasledil. edino skupaj s semeringi se dobijo.. ma kdo kako drugo varjanto?
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a z@n »

Če boš že zdru pa pol zameni še tist ležaj zravn pa je ane, sej škodt ti nemore ;)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

klemenm2 napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:za tomose pa nabavi semeringa pri gredi
čak čak aljo ne ga zavajat, njemu pušča verjetno semering pri zobniku, kar je standart pri teh mašinah... dej skf semering notr mogoče bo bolje...

opala se opravičujem moja napaka ... pri zobniku ja... pa tisti semeringi niso skf ampak obični sam da so iz NL pa še to je samo za gred tist kompet zato me je pa zavedl

http://www.speed-parts.nl/keerringset-tomos-a3-a35.html tole pač je pa tist komplet k je za 9.90 na Cilinder.si ampak je v trgovini ceneje !
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a si_me »

klemenm2 napisal/-a: čak čak aljo ne ga zavajat, njemu pušča verjetno semering pri zobniku, kar je standart pri teh mašinah... dej skf semering notr mogoče bo bolje...
no ja tuki pa se nebi strinjal s tabo da je to standart pri teh mašinah.. sam imam targo lx 98 se pravi stara 12 let s 3000 prevoženimi km pa mi ne pušča niti kapljice pa da nebi mislili da se vozim brez olja saj redno preverim koliko ga je -pričakujem nekje pri 6000 da bo kaj začelo to pa ne bo še ker se peljem 2x letno :lol:
dve možnosti zakaj pušča: veliko število prevoženih km ali pa so mojstri odpirali mašino pa podrsali gredi in prenose pol pa semeringi ne zadržijo olja :?
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Tomos Flexer

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

hm še od starieja targa k je bla v nulo očuvana, je res da je mela kilometrino je spustila semering... eni so temu govorili avtomatsko mazanje ketne haha :D
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Odgovori