Ščitnilk za kolena

Vse kar se tiče mopedov
mirank
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Če Feb 23, 2012 9:59 pm

Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a mirank »

Marca sem kupil nov Tomos Alpino. Z njim se vozim večinoma samo v službo (6 km)in naredil sem 1000 km brez vsakeršnih težav. Lahko ga samo pohvalim.
Zdaj pa vprašanje. Vozim se v mrazu in dežju, imam dežno opremo, se toplo oblečem in vse. Gledam poštarje, ki imajo posebne ščite za kolena in prozorno plastiko v višini glave. Mene zanima samo ta spodnji del, za zaščito kolen, ker se mi ne ljubi vsakič toliko preoblačit kadar pada dež in seveda tudi manj piha. Kdo ve ali obstaja kak ščit, po možnosti plastični za Slpinota, je že kdo videl kaj podobnega, kje naj iščem, paše od APN 6? Vem da izgleda smešno, a mi je bol pomembna praktičnost.

LP
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a maatej »

jaz ga mam doma, odlično ohranjenga, dam za male pre če te zanima ;)
je pa za pozim res fajn zadeva ja samo men smešn zgleda :)
mirank
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Če Feb 23, 2012 9:59 pm

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a mirank »

Ja super, seveda me zanima. To imaš komplet, tudi spodnji del? Se bova tu zmenila, ti dam mail, telefonsko? Iz kje si?
blazh
zobnik
Prispevkov: 221
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:28 pm

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a blazh »

Zdravo,

imam popolnoma nov ščit (še zapakiran) za apn6, kupljen leta 1987.

Če si zainteresiran pošlji ZS.
mirank
batzajla
Prispevkov: 43
Pridružen: Če Feb 23, 2012 9:59 pm

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a mirank »

Zdej imam že nekaj časa ta ščit gor, pa me samo zanima ali bom imel na tehničnem kakšne težave? Po moje jih nebi smel imeti, saj imajo to poštarji gor in je od Tomosa. Kdo ve? Sicer imam prvega tehničnega čez slabe štiri leta, pa vsen ;)
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a pibi »

Pomoje nebi smel bit težav, čene pa odšraufaš tistih 5 šraufou pa snameš dol za tehničnga pa je.
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

za ščit ti nebo nihče kompliciral, prej bi ti zagnjavili za ogledalo, ker brez njega imaš manjšo preglednost in večjo možnost za nesrečo :) poznam pa recimo enega, ko so mu gnjavili, ker ni imel sprednjega blatnika na apn-ki, imel pa je tudi nehomologirano mf3 in za njo mu niso nič rekli :lol:
Uporabniški avatar
Fakircek
zariban cilinder
Prispevkov: 129
Pridružen: So Maj 05, 2012 10:18 am
Kraj: Idrija

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a Fakircek »

jst pa poznam enga ki so mu zakompliciral iz MF power kobro ki jo je mev gor pa use papirje za njo pa papir iz homolugacijo pa so mu rekl de more najprej pelet moped iz tistim auspuhom homologirat. Je šou na druh tehnični so se mu pa skor smejal pa rekl de tok papirjev večina ldi sploh nima. Tako da to kok ti bodo kompliciral je čist od tehničnega pa do tehničnega odvisno.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5236
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

mirank napisal/-a:Zdej imam že nekaj časa ta ščit gor, pa me samo zanima ali bom imel na tehničnem kakšne težave? Po moje jih nebi smel imeti, saj imajo to poštarji gor in je od Tomosa. Kdo ve? Sicer imam prvega tehničnega čez slabe štiri leta, pa vsen ;)
a ima ta ščitnik luknje za hlajenje motorja ?? (če imaš nov alpino z alu cilindrom)
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Ščitnilk za kolena

Odgovor Napisal/-a maatej »

automatic_7 napisal/-a:
mirank napisal/-a:Zdej imam že nekaj časa ta ščit gor, pa me samo zanima ali bom imel na tehničnem kakšne težave? Po moje jih nebi smel imeti, saj imajo to poštarji gor in je od Tomosa. Kdo ve? Sicer imam prvega tehničnega čez slabe štiri leta, pa vsen ;)
a ima ta ščitnik luknje za hlajenje motorja ?? (če imaš nov alpino z alu cilindrom)
ima ja
Odgovori