apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Predstavite nam svoj projekt
Zaklenjeno
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

marko443 napisal/-a:hahahaha kekec ti si res en taprau kekec :D .... drgač pa dobr projekt :D .. tu bo letelu še pa še 8-)
upajmo :D sedaj se bo pa začela počasi obdelava cilindra in bata .. ki bo terjalo kar nekaj časa sa se vse porihta.. računam na nekje 1 mesec dobrega piljenja pa še več..! :)

štel pa sem se odločil da bo MAT črne barve Z živo rumenim napisom ali roza (WOLF TUNING by sitarsky racing) ki jih bom dal oblikovat in po naročilu delat enemu prijatelju od sošolca :) tudi bobni bojo mogoče črne mat barve .. belanca verjetno rumene in sedež prav tako rumeno oz roza če se za to barvo odličim :)
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Daj ne delaj z temi barvnimi kombinacijami kokošjega dreka! Naredi max 2 različni barvi pa bo pokalo, če boš pa čaral z nekimi barvnimi nasprotji pa bo res ko pustna maskota. Na forumu oziroma celotnem spletu je ogromno lepih apnk, in si malo poglej kaj se da ustvarit z recimo samo 2ma barvnima kombinacijama.

Samo za primer si poglej tole apn-ko z tega linka: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6592035

Ta post ni namenjen zbijanju volje do dela, ampak ti samo preprečujem katastrofo, ker sem delal ze kar nekaj apnk in vem kaj tej obliki najbolje sede.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

sales0 napisal/-a:Daj ne delaj z temi barvnimi kombinacijami kokošjega dreka! Naredi max 2 različni barvi pa bo pokalo, če boš pa čaral z nekimi barvnimi nasprotji pa bo res ko pustna maskota. Na forumu oziroma celotnem spletu je ogromno lepih apnk, in si malo poglej kaj se da ustvarit z recimo samo 2ma barvnima kombinacijama.

Samo za primer si poglej tole apn-ko z tega linka: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6592035

Ta post ni namenjen zbijanju volje do dela, ampak ti samo preprečujem katastrofo, ker sem delal ze kar nekaj apnk in vem kaj tej obliki najbolje sede.



L.p!



Aleš!
poglej zaj če neznaš barat ali pa nisi razumel!.... barvi bota samo dve... MAT ČRNA in RUMENA ali roza.. torej med tema barvamna se odločam !!! tako da tudi sam vem da nesmem delat nekih eksperimentov z barvami itd.. samo dve barvi bota.. odločam p'a se med rumeno in roza... HOČEM PA NEKAJ UNIKATNEGA ! :)

L.P
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a denso26 »

Če že izbiraš med rumeno ali pinky, bi jst dal rajš ta drugo, sicer pa z kakšno modro bi se po moje bolj ujelo.
https://t.me/pump_upp
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

denso26 napisal/-a:Če že izbiraš med rumeno ali pinky, bi jst dal rajš ta drugo, sicer pa z kakšno modro bi se po moje bolj ujelo.
motor je bil seadj palve barve.. zato mi nekak ni všeč.. tudi rdeča ne.. zato sem se odločo nekaj nevsakdanjega.. roza pa kr fajn pade v oči + če se bo kaj okoli govorilo bojo tuji vsi reki na vasi ali okoli " aja pa to je oni ko ma pinky pa črno ampnko " recimoda primer :D

drugače ap tudi sa razmišlam o pinky ja :D
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

jaa itak da pinky :D to bo odštekana kombinacija ampak vseeno bo ful lepo izpadlo. meni bi blo lepše če bi dal mat črno in flourescentno pinky :lol: :P
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

danijel_16 napisal/-a:jaa itak da pinky :D to bo odštekana kombinacija ampak vseeno bo ful lepo izpadlo. meni bi blo lepše če bi dal mat črno in flourescentno pinky :lol: :P

verjamem da bo vredu.. :D + prvi sem dobo tako idejo :D tak da je to to :D
Uporabniški avatar
sales0
vplinjač
Prispevkov: 466
Pridružen: Če Maj 27, 2010 9:25 pm
Kraj: Prekmurje-Murski Petrovci
Kontakt:

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a sales0 »

Itak, da bo bomba, ampak sem te opozoril, kaj te lahko čaka ob packanju z raznoraznimi barvnimi experimenti. Če si se odločil za mat črno, potem lahko detajle recimo podaš v pinky, z raznoraznimi napisi pa si pokvariš linije, ker to recimo napis potegne preveč "pogleda" in ti z tem prekine pogled na linije in zgrajenost mopeda.
Jaz bi na tvojem mestu pustil celoten okvir mat črn in bi si dal izdelati majhno nalepko, katera bi se videla od blizu in to v pinky barvi.
Še najboljše bi pa bilo, celoten moped mat črno in pa potem detajle kromirane ozirome polirane na visok sijaj.
Pravi german styling.



L.p!



Aleš!
Če si zadovoljen z mojimi storitvami povej naprej, če pa nisi zadovoljen pa povej meni.
EMAIL: team.ufo.performance@gmail.com
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

zanlo bi bit zanimivo ja.. :D

am dodajte me na facebooku če me kateri kaj hoče vpr pa to ker se bomo lažje menli kot da mi polnite tukaj inbox !

http://www.facebook.com/#!/zan.sitar.3


L.P
a35
glava cilindra
Prispevkov: 579
Pridružen: Sr Sep 12, 2012 11:26 am
Kraj: ljubljana

Re: apn6 WOLF TUNING by sitarsky racing

Odgovor Napisal/-a a35 »

a je projekt še aktualen? ker že dolgo ni nič novega.. moram pa priznat da tvoj projekt redno spremljam ker se mi zdi zanimiu :D
Nemorem reči da nisem JUNKIE, ker sem zasvojen iz TOMOSOM <3
Če negre z majhnim, vzami VEČJE (kladivo)
Zaklenjeno