Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Pašejo feltne od a3ja na apn nihajke?
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a brrm »

apn ftw napisal/-a:Pašejo feltne od a3ja na apn nihajke?
jp sm da ma a3 16col
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

ma nej gre u kurac use skp, se vozm iz šterko in mi kr naenkat fukne ketno dol, in menjalnik je zjebal..wtf..? kaj bi lahko blo? trd menjalnik, komej se šalta...sploh ne skoči šalthebr gor ne dol ko šaltam... zdej nimam druge kot da razdrem mašino in pogledam kaj je pa zrihtam.sm mislu da so prestavne vilce, sm če bi blo to sploh neb mogu šaltat..kšn fedrčk tut ne more bit k ga ni u mašin tku da nwm kaj je :D če kdu ve nej mi napiše na zs al pa sm, za zs za usak slučaj da ne bom zgrešil, če ne bom že prej šravfat začeu.
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
akasa
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:59 pm
Kraj: bliz krškega

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a akasa »

Kolegi je isto ketno dol vrgl pa mu je menjalnik zlamalo napou, motor se pa isto ni dau šaltat. Sošolci se je pa isto zgodil sam mu k sreči mu ni zlamalo menjalnika ampak mu je zvilo piramido (šaltat se je dalo samo je notr skoz neki cinglal) ;)
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

nejc124 napisal/-a:ma nej gre u kurac use skp, se vozm iz šterko in mi kr naenkat fukne ketno dol, in menjalnik je zjebal..wtf..? kaj bi lahko blo? trd menjalnik, komej se šalta...sploh ne skoči šalthebr gor ne dol ko šaltam... zdej nimam druge kot da razdrem mašino in pogledam kaj je pa zrihtam.sm mislu da so prestavne vilce, sm če bi blo to sploh neb mogu šaltat..kšn fedrčk tut ne more bit k ga ni u mašin tku da nwm kaj je :D če kdu ve nej mi napiše na zs al pa sm, za zs za usak slučaj da ne bom zgrešil, če ne bom že prej šravfat začeu.
pomoje ti je zvil akso šalthebla... razkopleš, poravnaš in sestavš nazaj...
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

golnar napisal/-a:
nejc124 napisal/-a:ma nej gre u kurac use skp, se vozm iz šterko in mi kr naenkat fukne ketno dol, in menjalnik je zjebal..wtf..? kaj bi lahko blo? trd menjalnik, komej se šalta...sploh ne skoči šalthebr gor ne dol ko šaltam... zdej nimam druge kot da razdrem mašino in pogledam kaj je pa zrihtam.sm mislu da so prestavne vilce, sm če bi blo to sploh neb mogu šaltat..kšn fedrčk tut ne more bit k ga ni u mašin tku da nwm kaj je :D če kdu ve nej mi napiše na zs al pa sm, za zs za usak slučaj da ne bom zgrešil, če ne bom že prej šravfat začeu.
pomoje ti je zvil akso šalthebla... razkopleš, poravnaš in sestavš nazaj...
no sej odprt je treba u usakmu primeru kar je pa zjebal je pa tut useen, sm upam da mam rezervo oz. če je aksa bom pa poravnal :)
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
ctxrider
vplinjač
Prispevkov: 312
Pridružen: Če Jun 03, 2010 9:14 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ctxrider »

nejc124 napisal/-a:ma nej gre u kurac use skp, se vozm iz šterko in mi kr naenkat fukne ketno dol, in menjalnik je zjebal..wtf..? kaj bi lahko blo? trd menjalnik, komej se šalta...sploh ne skoči šalthebr gor ne dol ko šaltam... zdej nimam druge kot da razdrem mašino in pogledam kaj je pa zrihtam.sm mislu da so prestavne vilce, sm če bi blo to sploh neb mogu šaltat..kšn fedrčk tut ne more bit k ga ni u mašin tku da nwm kaj je :D če kdu ve nej mi napiše na zs al pa sm, za zs za usak slučaj da ne bom zgrešil, če ne bom že prej šravfat začeu.
poglej ce mas spredn zobnik zategnen, js sm meu isto na ctxu, zobnik se je sukov v prazno not v masin je blo zgleda lih tko da ni slo ne gor ne dol, sm hotu razkopat je blo pa samo to =)
Jani R.I.P
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

bm kr kle prašu.
a se da bt celinder pilit na senior mere?
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Jst še kr nisem dubu konusnega ležaja 23×41×15
:?
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Lahko ja samo ti bo obročke spotrlo, ker je izpušni širok 32,6mm.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
Odgovori