Tomos A3 na pedala [Toski]

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
toski
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 4:40 pm

Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a toski »

No zdej pa da vam še jaz predstavim svoj projekt.
Slika
Slika
Slika
Slika

Gaštel je že v obdelavi in bo prebarvan na oranžno. Feltne so črne in bodo take tudi ostale. Balanca bo zamenjana za neko nižjo (mogoče DH), zadnji blatnik pa bo skrajšan. Mašini bom dal gor samo znižano glavo, in 12V štrom. Avspuh bo neki med lipnikom in mf-om. Fergazar se mi zdi da imam 14, sploh nisem še dobro pogledal :D

Predloge in graje prosim NAPIŠITE.
Zanima me še koliko naj bi to kej šlo po vaših izkušnjah.

Lp Toški
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

nekaj bi pripomnil... če misliš da se boš vozil brez ispita samo zato ker imaš pedala si se zmotil...
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
toski
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 4:40 pm

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a toski »

nene to je samo stvar s katero sem prepričal tastare...jst pa vem da mors met ispin in vse ostalo :D
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a aLjo »

opa toški lepo ti tole delaš, k pa zrihtaš boš pa dau za en krog :D
toski
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 4:40 pm

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a toski »

aLjo napisal/-a:opa toški lepo ti tole delaš, k pa zrihtaš boš pa dau za en krog :D
Vedno in povsod :D
toski
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 4:40 pm

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a toski »

Mene zanima nekaj v zvezi z zobniki.Koliko zob bi bilo spradaj dobro da bi šlo malo več, vendar s tem nebi preveč zmanjšan štarta oz. da mi nebi motor v klanc nč vleku.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

toski napisal/-a:Mene zanima nekaj v zvezi z zobniki.Koliko zob bi bilo spradaj dobro da bi šlo malo več, vendar s tem nebi preveč zmanjšan štarta oz. da mi nebi motor v klanc nč vleku.
pusti original zobnike edin če daš večjega zadaj za pospešek... za hitrost bo treba druge predelave ker a3 mašina je bol švoh ... sicer pa sploh če hočeš starše prepričat da se lahk vozš brez izpita bi rabu hitrost omejit ne pa povečat ;)
toski
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 4:40 pm

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a toski »

aljo69 napisal/-a:
toski napisal/-a:Mene zanima nekaj v zvezi z zobniki.Koliko zob bi bilo spradaj dobro da bi šlo malo več, vendar s tem nebi preveč zmanjšan štarta oz. da mi nebi motor v klanc nč vleku.
pusti original zobnike edin če daš večjega zadaj za pospešek... za hitrost bo treba druge predelave ker a3 mašina je bol švoh ... sicer pa sploh če hočeš starše prepričat da se lahk vozš brez izpita bi rabu hitrost omejit ne pa povečat ;)
So že prepričani tako da nebo problema...sej vejo d bo to kr letel tko da ja, čelada je obvezna :D
toski
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 4:40 pm

Re: Tomos A3 na pedala [Toski]

Odgovor Napisal/-a toski »

Avtomatik je končno pobarvan na belo, tako da mislim da bo v roku enega tedna sestavljen. Slike danes popovdne.
Odgovori