apn6 Racing

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Moped je trenutno v takem stanju in se prodaja. Najprej sm mislu prodat s čist original mašino ampak sm se pol premislu pa ga v izi zrihtu. Zapeljal sm se samo enkrat tok da sm vidu da dela, kok je končna in to bo pa lah nov lastnik povedu, ugibam da z večjim sprednim zobnikom okoli 75. Moped se pa drgač prodaja ker je pri hiši d6-ka.

Slika

Slika

Rorček,primeren za rahlo predelan apn,narejen tako da vleče že precej nizko.
Slika

Mere za stinger niso prave
Slika
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

pa si zihr da tale izpuh sploh dela tko k bi mogu? midsection se mi zdi mal mejhn pa kratek za nizke obrate, in tut stinger bi naredu krajši alpa večji fi za nizke obrate, kar si pa itak reku
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a Pich »

hoomzi napisal/-a:pa si zihr da tale izpuh sploh dela tko k bi mogu? midsection se mi zdi mal mejhn pa kratek za nizke obrate, in tut stinger bi naredu krajši alpa večji fi za nizke obrate, kar si pa itak reku
Moraš upoštevati, da je krivina precej dolga.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

skor predolga za 7500 obratov
gasper mahkota
vplinjač
Prispevkov: 342
Pridružen: Pe Maj 28, 2010 8:37 am
Kraj: bliZ Domžal

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a gasper mahkota »

@hoomzi krivina ni nič predolga, nastavljena je da začne vlečt pri okol 4k rpm, resonanca (celotna dolžina izpuha) pa je nastavljena, da prime okol 5,5 - 6k rpm. Imam doma podoben izpuh (dolžina headerja in celotna dolžina se razlikujeta za 5mm) tako da so moji podatki verjetno kar tapravi. Izpuh pa vleče že precej nizko, kar je tudi Vid napisal nad sliko. Stinger sem dal jaz fi14 ali fi14,5mm se ne spomnem zdele.
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

vredu bo že držal,mam tut jaz podoben izpuh doma na avtomatiku, res da so koti odpiranja malenkost drugačni, izpuh je bil preračunan na 6000 obratov, celotna dolžina je skoraj meter, header je dolg nekaj čez 35cm, midsection pa premera skoraj 10cm, in ja to je izpuh za nizke obrate, ker prime nekje pri 15-20kmh v prvi prestavi, in vleče praktično celo drugo prestavo do nekje 65kmh (po števcu) pol se mu pa ustavi, zdej ne rečem da je PVLjev izpuh zanič ker verjamem da ima veliko več pojma o tem kot jaz, sam pač čudno se mi zdi da je naredil tako obliko, glede na to da bi po opisu sodeč sklepal da je delal izpuh ki bo primeren sproščeni vožnji, ne pa teranju v "blokado" v vsaki prestavi
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

ko sn jst iskal ni blo kaj velik apnk na prodaj, če bi kupoval bi jo 100posto kupil.
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Ker sm bil poškodovan(padec z motorjem) se nism vozu nč z 6ko. Zdej sm že mal bolš tko da bom probal točno kje prime resonanca in heder pa bom napisal. Mid je majhen ker ti takale 6ka proizvede precej hladen izpušni plin in z večjo resonanco zgubi na moči, pa tud s krajšo krivino je zadeva dosti bol žalostna ker se ti območje kjer mašinca doseže svojn navor in heder ne pokrivata več...
PVL
Mojster
Prispevkov: 643
Pridružen: To Sep 08, 2009 9:28 pm

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a PVL »

Začne vlečt pri 3700, resonanca začne na dobrih 5500 pa vleče lepo do 7000, vrti se pa do 7600.
elektroda
auspuh lager
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Maj 03, 2012 8:07 pm
Kraj: Polstrau

Re: apn6 Racing

Odgovor Napisal/-a elektroda »

Dej malo predstavi to d6 da vidimo kaj si spet zmojstril.
Kupi d6 on ti je 13 kona
a iza njega castrol TTS vonja!
Odgovori