Nakup leptopa.

Vse kar vam pade na pamet
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a denso26 »

filius napisal/-a:Drgač če neveste baterija sama od sebe zgubi caaa 1% svoje kapacitete na dan... Ker ima neko samopraznenje, pusti ti avto 1 meec na miru, pa bomo videl če ti bo še vžgal :)
Škoda razpravljat o teh baterijah, ker ne bomo nikamor prišli, to glede avta je pa slab primer, moja teta je imela več let garažiran avto čez tavelk sneg cca 2 meseca, brez, da bi ga kdaj vmes za minuto vžgala pa ji akumulator že skoraj 10 let dela bp pa je en tamal 55 Ah, prav tako pri mojem bivšem 4ciklu, ki je biu celo zimo pri miru pa je spomladi vžgal ko šus.
https://t.me/pump_upp
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

filius napisal/-a:Drgač če neveste baterija sama od sebe zgubi caaa 1% svoje kapacitete na dan... Ker ima neko samopraznenje, pusti ti avto 1 meec na miru, pa bomo videl če ti bo še vžgal :)
Hm, zdaj te ne razumem najbolje.
Si morda mislil količino shranjene energije ali res kapaciteto? Ker če misliš kapaciteto, potem po 100 dnevih baterija nebi zdržala nič več. :? Verjetno si mislil, da se izprazni za 1%?
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nakup leptopa.

Odgovor Napisal/-a filius »

kirezagar napisal/-a:
filius napisal/-a:Drgač če neveste baterija sama od sebe zgubi caaa 1% svoje kapacitete na dan... Ker ima neko samopraznenje, pusti ti avto 1 meec na miru, pa bomo videl če ti bo še vžgal :)
Hm, zdaj te ne razumem najbolje.
Si morda mislil količino shranjene energije ali res kapaciteto? Ker če misliš kapaciteto, potem po 100 dnevih baterija nebi zdržala nič več. :? Verjetno si mislil, da se izprazni za 1%?
Mhm tako ja :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori