Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

Janez Kanoni :D jkanoni na moepdistu
So imeli spet turnejo po slo :D čestitke ;)
430272_425445977491184_250761784_n.jpg
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

Vsaka jim čast, včeraj smo bli js pa še 2 frenda s tomosi na Bledu, naredil smo slabih 100 Km pa me je vse bolel, da pa narediš 500 Km in to na mopedu ki gre 50km/h tako da vsaka jim čast :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

to maš pa prav filius. 500 km z tomosom je kr podvig. približno 10 ur vožnje po ravnini, če bi vozil z hitrostjo 50km/h
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pibi »

teli so pa šli skos bled. Drgač sva pa z kolegom prevozila slabih 400km v dveh dneh. Je blo kr boleče...
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a Pich »

Jaz in še nekaj kolegov smo šli na Lošinj z mopedi cca 240 km. v enem dnevu. Po enem tednu pa nazaj. Mopedi so delovali kot urca.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a cerar »

gre kdo od mopedistou ju3 zjutraj na maturanca na krf (gouvia)?
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

cerar napisal/-a:gre kdo od mopedistou ju3 zjutraj na maturanca na krf (gouvia)?
js sm bil prejsni rok :S

Ugl. če vas bojo dali v "hotel" asteraki, zbunte se naj vas dajo u drugega...
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Pa to ni res, moja sreca je katastrofalna :s, da si bom ustelal luč na 4ki, ne najdem zarnice doma, potem se odpravim do mojega "skladišča" kjer mam zarnico, super, zarnica je bla, ko sem jo hotel uzet vn sm vidu da se je steklo v prazno vrtelo, nič grem nazaj domov, odprem luč od 6ke, da bom zarnico zasilno dal v 4ko, use super, ampak luč ni svetla še vedno, pogledam bolj natančno, nekdo mi je prevcikal kable -.-" (nikoli več ne parkiram u portorozu pred kafičem), no super zvezem kable in luč se vedno ni svetla, odklopim kable z regulatorja je luč začela svetit, ampak ko sem dal malo več gasa je pregorela. Kasneje sem se odpravu na petrol, po zarnico peš, zarnic niso meli, napoti domov pa sem zgubu se 20€ -..-"
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

apn ftw napisal/-a:Pa to ni res, moja sreca je katastrofalna :s, da si bom ustelal luč na 4ki, ne najdem zarnice doma, potem se odpravim do mojega "skladišča" kjer mam zarnico, super, zarnica je bla, ko sem jo hotel uzet vn sm vidu da se je steklo v prazno vrtelo, nič grem nazaj domov, odprem luč od 6ke, da bom zarnico zasilno dal v 4ko, use super, ampak luč ni svetla še vedno, pogledam bolj natančno, nekdo mi je prevcikal kable -.-" (nikoli več ne parkiram u portorozu pred kafičem), no super zvezem kable in luč se vedno ni svetla, odklopim kable z regulatorja je luč začela svetit, ampak ko sem dal malo več gasa je pregorela. Kasneje sem se odpravu na petrol, po zarnico peš, zarnic niso meli, napoti domov pa sem zgubu se 20€ -..-"
ti si pa res mel nesrečo..... :? bo že ju3 bolše ;)


še ena slikca ki sm jo našu na netu--->hardcore tuning-I like it 8-)
http://imageshack.us/photo/my-images/10 ... asjo7.jpg/
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

apn ftw napisal/-a:Pa to ni res, moja sreca je katastrofalna :s, da si bom ustelal luč na 4ki, ne najdem zarnice doma, potem se odpravim do mojega "skladišča" kjer mam zarnico, super, zarnica je bla, ko sem jo hotel uzet vn sm vidu da se je steklo v prazno vrtelo, nič grem nazaj domov, odprem luč od 6ke, da bom zarnico zasilno dal v 4ko, use super, ampak luč ni svetla še vedno, pogledam bolj natančno, nekdo mi je prevcikal kable -.-" (nikoli več ne parkiram u portorozu pred kafičem), no super zvezem kable in luč se vedno ni svetla, odklopim kable z regulatorja je luč začela svetit, ampak ko sem dal malo več gasa je pregorela. Kasneje sem se odpravu na petrol, po zarnico peš, zarnic niso meli, napoti domov pa sem zgubu se 20€ -..-"
uh to pa je nesreča
Odgovori