Avto.net oglasi

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

tut men se zdi da je cilinder cel nikakvi
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

guma napisal/-a:
a se samo men zdi da je cilinder vs popraskan in popikan ? 8-)
popikan je za boljše podmazovanje menda
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a macula »

Za ta denar si sestavim še eno D6 al pa pou kreidlerja.
Sploh pa D5 ni tako redek, so naredili 150 komadov in če tako gledaš je to pol toliko kot juniorjev. Čudno da jih ni več po internetu. Če bi prodajal cel motor bi bil pomoje vreden od 3000+ ne pa sam mašina + brez avspuha, kape in frgazarja pa bogve kaj je notri.

Te pikce sem videl že na cilindru od D9 (na sliki) samo da so bile lepo razporejene.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a filius »

macula napisal/-a:Za ta denar si sestavim še eno D6 al pa pou kreidlerja.
Sploh pa D5 ni tako redek, so naredili 150 komadov in če tako gledaš je to pol toliko kot juniorjev. Čudno da jih ni več po internetu. Če bi prodajal cel motor bi bil pomoje vreden od 3000+ ne pa sam mašina + brez avspuha, kape in frgazarja pa bogve kaj je notri.

Te pikce sem videl že na cilindru od D9 (na sliki) samo da so bile lepo razporejene.
Pikice so menda zato da je lahko toleranca med batom in cilindrom minimalna, torej naj bi pomgale da ti ne "prime bata" kok je pa to kj res pa nevem :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5233
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

filius napisal/-a:
macula napisal/-a:Za ta denar si sestavim še eno D6 al pa pou kreidlerja.
Sploh pa D5 ni tako redek, so naredili 150 komadov in če tako gledaš je to pol toliko kot juniorjev. Čudno da jih ni več po internetu. Če bi prodajal cel motor bi bil pomoje vreden od 3000+ ne pa sam mašina + brez avspuha, kape in frgazarja pa bogve kaj je notri.

Te pikce sem videl že na cilindru od D9 (na sliki) samo da so bile lepo razporejene.
Pikice so menda zato da je lahko toleranca med batom in cilindrom minimalna, torej naj bi pomgale da ti ne "prime bata" kok je pa to kj res pa nevem :)
ja da se je olje nabiralo v te pikice
Uporabniški avatar
Hondaq
zobnik
Prispevkov: 203
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 9:56 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a Hondaq »

Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a Pata »

automatic_7 napisal/-a: ja da se je olje nabiralo v te pikice
kolikor sem sem videl v ng v muzeju egona ko sma bila tam je d5 mela bat brez batnih obročkov z hudo toleranco pri tem bi blo pa potrebno veliko mazanja zato naj bi bilce nalašč tiste luknjice.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Uporabniški avatar
Anze
vplinjač
Prispevkov: 371
Pridružen: Sr Dec 15, 2010 6:08 pm
Kraj: Radovljica

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a Anze »

Krive vilce, kriva feltna, kriv gištel, podrajsan cilinder, potolčen Lipnik, zanič sprednji boben, mašina zjebana da glava peče. Na visokih obratih so začele iskre preskakovat in je v štrom zatlačil travo. Uglavnem use neki homemade pa zjebano.
Če koga zanima lahko dam sliko.
Uporabniški avatar
folc
auspuh
Prispevkov: 818
Pridružen: So Okt 29, 2011 7:42 pm
Kraj: okolica Idrije

Re: Avto.net oglasi

Odgovor Napisal/-a folc »

Anze napisal/-a:
Krive vilce, kriva feltna, kriv gištel, podrajsan cilinder, potolčen Lipnik, zanič sprednji boben, mašina zjebana da glava peče. Na visokih obratih so začele iskre preskakovat in je v štrom zatlačil travo. Uglavnem use neki homemade pa zjebano.
Če koga zanima lahko dam sliko.
daj hitro
dizel sploh ne! :)
Odgovori