UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Koliko je kaka stvar vredna?
Odgovori
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

Fotografija1443.jpg
Zanima me vrednost te kosilnice na sliki, deluje zelo vredu in vžiga zmeraj v prvo. Letnik je 88
Fotografija1441.jpg
Fotografija1442.jpg
Fotografija1445.jpg
Malo je za očistit vednar motor res dela tako kot treba ;)
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Če pomislim, da dobiš za 200 evrov novo samohodno kosilnico, potem ta tvoja ni vredna prav veliko.
Morda boš dobil zanjo kakšnih 50 eurov, če boš imel srečo.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ta kosilnca je dobra sam za kake hribovce ... ko jim 4t ribajo ker olje steče na eno stran ... pri 2t tega ni ... pa tudi v kakšno bol gosto travo gre brez problema ne da pokašljuje kot 4t ... če maš voljo jo obnovi pa prodaj potem na bolhi ... za tole res neboš dobu nekaj ... razstavi ogrodje ponovno prebarvaj spodaj spucaj izolacijo namaži pa mogoč še kaj dobiš za njo :)
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

aljo69 napisal/-a:ta kosilnca je dobra sam za kake hribovce ... ko jim 4t ribajo ker olje steče na eno stran ... pri 2t tega ni ... pa tudi v kakšno bol gosto travo gre brez problema ne da pokašljuje kot 4t ... če maš voljo jo obnovi pa prodaj potem na bolhi ... za tole res neboš dobu nekaj ... razstavi ogrodje ponovno prebarvaj spodaj spucaj izolacijo namaži pa mogoč še kaj dobiš za njo :)
Če nebom dubu zanjo vsaj 100 evru potem jo dam rajš v dele pa ponucam cilinder. :?
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sinko.dejan napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:ta kosilnca je dobra sam za kake hribovce ... ko jim 4t ribajo ker olje steče na eno stran ... pri 2t tega ni ... pa tudi v kakšno bol gosto travo gre brez problema ne da pokašljuje kot 4t ... če maš voljo jo obnovi pa prodaj potem na bolhi ... za tole res neboš dobu nekaj ... razstavi ogrodje ponovno prebarvaj spodaj spucaj izolacijo namaži pa mogoč še kaj dobiš za njo :)
Če nebom dubu zanjo vsaj 100 evru potem jo dam rajš v dele pa ponucam cilinder. :?
to boš pa še manj dobu ... če že neboš barval jo pa vsaj spucaj v nulo pa ceno 100e pa bo mogoče šla ... pa izpuh lahk pobarvaš na sprej ... pa take malenkosti ... sam morš naletet na tazga ko ve kaj ja 2t kosilnca :) čeprav je konkurenca že neverjetna saj za dobrih 100e že dobiš kitajsko kosilnco :) novo seveda
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

aljo69 napisal/-a:
sinko.dejan napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:ta kosilnca je dobra sam za kake hribovce ... ko jim 4t ribajo ker olje steče na eno stran ... pri 2t tega ni ... pa tudi v kakšno bol gosto travo gre brez problema ne da pokašljuje kot 4t ... če maš voljo jo obnovi pa prodaj potem na bolhi ... za tole res neboš dobu nekaj ... razstavi ogrodje ponovno prebarvaj spodaj spucaj izolacijo namaži pa mogoč še kaj dobiš za njo :)
Če nebom dubu zanjo vsaj 100 evru potem jo dam rajš v dele pa ponucam cilinder. :?
to boš pa še manj dobu ... če že neboš barval jo pa vsaj spucaj v nulo pa ceno 100e pa bo šla ... pa izpuh lahk pobarvaš na sprej ... pa take malenkosti ...
bomo nekaj probal, samo za primer med novejšimi in starimi kosilnicami povem tole dubu sm tole UMO06 kosilnico 88 letnik in pa še eno kosilnico 2000 letnik, in v tole tomosovo sem samo natočil gorivo dvakrat potegnu in je upalila, uno novejšo je blo treba pa prej ferg spucat pa use, pol pa šele delala, tako da ni vse dobro kar je novejše :D
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

nikoli neboš dobil 100€

jaz sem eno 4t, komaj prodal v bosno za 30€. pa je bila velik lepša od te.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

klemenm2 napisal/-a:nikoli neboš dobil 100€

jaz sem eno 4t, komaj prodal v bosno za 30€. pa je bila velik lepša od te.
poskusit ni greh, danes sem jo razdru in use očistil, če mal dela me čaka, barvau je nebom ker se mi ne splača mašina je pa še skoraj kot nova. Na net bom dau za 100 evru in kolkr bom dubu bom meu profit.
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

sinko.dejan napisal/-a:
klemenm2 napisal/-a:nikoli neboš dobil 100€

jaz sem eno 4t, komaj prodal v bosno za 30€. pa je bila velik lepša od te.
poskusit ni greh, danes sem jo razdru in use očistil, če mal dela me čaka, barvau je nebom ker se mi ne splača mašina je pa še skoraj kot nova. Na net bom dau za 100 evru in kolkr bom dubu bom meu profit.
naštimi eno resonanco gor pa bo takoj šla :lol:
tomaz30
zažgan bat
Prispevkov: 79
Pridružen: So Avg 13, 2011 8:49 pm

Re: UMO 06 kosilnica kompletna delujoča

Odgovor Napisal/-a tomaz30 »

Te kosilnice so izredno dobre, le puše pri kolesih se obrabijo s časom. Malo jo porihtaj in delaj z njo!
Odgovori