Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
strojnik11
zariban cilinder
Prispevkov: 102
Pridružen: Pe Apr 13, 2012 6:44 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a strojnik11 »

tuninq napisal/-a:Aha ok bom sporocil ce sm zrihtal ker potem moram se vžig nastavit to se pa naredi s poimočjo treh vijakov ?
Nosilno ploščo prmikam v katerokoli stran bo potrebno.
Zanima me samo kako točno se platine naštela na 0.40 ? gre se za a3.
Pa a se morjo platine začet odpirad 1.5mm pred zmt pa da so v ZMT odprte ali se morajo 1.5mm pred ZMT biti odprte ?
platine se morjo začet odpirat 1.5mm pred ZMT. Ko je pa v ZMT morjo bit pa odprte za 0.4mm

lp.
matej97
auspuh lager
Prispevkov: 16
Pridružen: Pe Maj 20, 2011 2:55 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a matej97 »

Jst bi pa vprašou zakaj men APN začne cukat v 4. brzini v drugih pa dela normalno??
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Zdej sm nstelou platine ampak če imam svečko gor nimam iskre če dam pa svečko dol in kabl k cilindru je pa čist mal iskre še ni dost a kej veste kva bi lahko blo ? sem že drugo svečko probal pa nič bolš kva je to ? Kako dobir ornk iskro ?
A bi loh mal z wdjem not pošpricu ?
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tuninq »

tuninq napisal/-a:Zdej sm nstelou platine ampak če imam svečko gor nimam iskre če dam pa svečko dol in kabl k cilindru je pa čist mal iskre še ni dost a kej veste kva bi lahko blo ? sem že drugo svečko probal pa nič bolš kva je to ? Kako dobir ornk iskro ?
A bi loh mal z wdjem not pošpricu ?
Evo zdej sem to zrihtu sem zamenjal kondenzator zdej me pa zanima zakaj motor ne vžge.
Mašina je a3 gor je encarwi bencin rče čez pipco iskra je platine so naštelane ampak motor pa niti mal da bi se vsaj kej matru ampak nč kaj je to ?
guma
vplinjač
Prispevkov: 332
Pridružen: Sr Apr 25, 2012 9:23 pm
Kraj: okolica kamnika

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a guma »

tuninq napisal/-a:
tuninq napisal/-a:Zdej sm nstelou platine ampak če imam svečko gor nimam iskre če dam pa svečko dol in kabl k cilindru je pa čist mal iskre še ni dost a kej veste kva bi lahko blo ? sem že drugo svečko probal pa nič bolš kva je to ? Kako dobir ornk iskro ?
A bi loh mal z wdjem not pošpricu ?
Evo zdej sem to zrihtu sem zamenjal kondenzator zdej me pa zanima zakaj motor ne vžge.
Mašina je a3 gor je encarwi bencin rče čez pipco iskra je platine so naštelane ampak motor pa niti mal da bi se vsaj kej matru ampak nč kaj je to ?
kakšna je svečka? mokra,suha?
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tuninq »

suha
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

a kdo ve kje se dobijo deli za kawasaki klr 650?
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Ker jst mislim da bi bilo lahko samo še nekaj narobe z uplinjačem ker iskra je platine so naštlane bencin teče gor mam pa encarwija pa a je bolš da dam stran tist okrogel filter ?
Pa v čem je bolš dellorto 14/12 in encarwi ?
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tuninq »

tuninq napisal/-a:Ker jst mislim da bi bilo lahko samo še nekaj narobe z uplinjačem ker iskra je platine so naštlane bencin teče gor mam pa encarwija pa a je bolš da dam stran tist okrogel filter ?
Pa v čem je bolš dellorto 14/12 in encarwi ?
Aja pa še to em pozabil da kurbel gre tudi na težko dol na drugem mopedu gre lažje pa vsaj mal se še sliš tu pa nič.
Kot da se ne zavrti dosti.
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tuninq »

tuninq napisal/-a:
tuninq napisal/-a:Ker jst mislim da bi bilo lahko samo še nekaj narobe z uplinjačem ker iskra je platine so naštlane bencin teče gor mam pa encarwija pa a je bolš da dam stran tist okrogel filter ?
Pa v čem je bolš dellorto 14/12 in encarwi ?
Aja pa še to em pozabil da kurbel gre tudi na težko dol na drugem mopedu gre lažje pa vsaj mal se še sliš tu pa nič.
Kot da se ne zavrti dosti.
PA sliši se kot da nek malo zrak puša al vleče ampak kapo cilindra sem privil.
Odgovori