Tomos nastavitev vžiga

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Aha sej nebi k niti nimam velik dnarja a mi loh kdo prosim razloži kako se to naštela hvals
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a Pata »

tuninq napisal/-a:Aha sej nebi k niti nimam velik dnarja a mi loh kdo prosim razloži kako se to naštela hvals
poglej če maš kje črn kabel z maso v stiku poglej če ti kje ne tuljava prebiva al kaj podobnega pa če so dobre platine in kondenzator naštelej use in bi moglo delat drgač pa jz sm s platninami končau ker so zmeri neki problemi tudi meni je doskrat tole ratal da ni iskre največkrat mi je tuljava prebivala tko da poglej.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Ok bom pogledu ja sej mene so že na prejšnem frcku zajbavale pa sm ih dal enmu za zrihtat sam bi se rd sam naucu kako to zrihtat nemore mi skos en to rihtat.
A drgac brezplatinski strom bi delu na frcku ?
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a Pata »

tuninq napisal/-a:Ok bom pogledu ja sej mene so že na prejšnem frcku zajbavale pa sm ih dal enmu za zrihtat sam bi se rd sam naucu kako to zrihtat nemore mi skos en to rihtat.
A drgac brezplatinski strom bi delu na frcku ?
ja bi saj dela na useh motorjih... men je zelo boljši brez platin... lepše naštelat v klinc gre loh sam zunanja tuljava ponavadi.
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Aha in kako se nastavi ta strom da oprve to probam nastavt.
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Zdej sm nstelou platine ampak če imam svečko gor nimam iskre če dam pa svečko dol in kabl k cilindru je pa čist mal iskre še ni dost a kej veste kva bi lahko blo ? sem že drugo svečko probal pa nič bolš kva je to ? Kako dobir ornk iskro ?
A bi loh mal z wdjem not pošpricu ?
simko123
kriva felna
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Sep 26, 2010 10:39 pm

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a simko123 »

tuninq napisal/-a:Zdej sm nstelou platine ampak če imam svečko gor nimam iskre če dam pa svečko dol in kabl k cilindru je pa čist mal iskre še ni dost a kej veste kva bi lahko blo ? sem že drugo svečko probal pa nič bolš kva je to ? Kako dobir ornk iskro ?
A bi loh mal z wdjem not pošpricu ?
Ne nč špicat k bo sam še slabš! pobrus orng platine če jih še nisi. Pa poglej v kakem stanju je kej kondenzator.
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Tomos nastavitev vžiga

Odgovor Napisal/-a tuninq »

evo strom je zrihtan hvala lahko se tema briše.
Odgovori