Flexer problem prestavljanje

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
sprint
auspuh lager
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr Dec 29, 2010 4:50 pm

Re: Flexer problem prestavljanje

Odgovor Napisal/-a sprint »

Če imaš original zaprtega flexerja z vsemi blokadami in si samo menjal zadnji zobnik z 22-ko potem je možno, da motor sploh nima moči zvrteti takšnega prenosa in prestaviti v 2., če me razumeš.
kuukii12
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Nov 05, 2011 9:33 pm
Kraj: Škofja Loka

Re: Flexer problem prestavljanje

Odgovor Napisal/-a kuukii12 »

sprint napisal/-a:Če imaš original zaprtega flexerja z vsemi blokadami in si samo menjal zadnji zobnik z 22-ko potem je možno, da motor sploh nima moči zvrteti takšnega prenosa in prestaviti v 2., če me razumeš.
vem razumem sem tudi že razmišljal vendar imata 2 prijatelja iste prenose pa mu čisto lepo prestavi...
TomosPower4Ever! :D:D
kuukii12
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: So Nov 05, 2011 9:33 pm
Kraj: Škofja Loka

Re: Flexer problem prestavljanje

Odgovor Napisal/-a kuukii12 »

aja mam pa tud uprašanje če mi lahko kdo zrihta/naredi zamašek-čep za bencin na ključ. kolikor sem spraševal v velotu ter ostalih trgovinah se ne dobi za flexerje od 2004/2008 letnika zamaška na ključ ker moj flexer nima nobenega utora v rezervoarju.
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=5968582 na tem linku 4 SLIKA...
TomosPower4Ever! :D:D
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: Flexer problem prestavljanje

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

a si lahko mal sposodm temo, na targi, kadar vžgan motor rinem vzvratno mi nekako prijema sklopka, tak občutek je, in mi posledično zabija "tačko za vžig" tako da mi je enkrat že polomilo deklc, je tudi to lahko posledica vprašaj fedra?
tuninq
batzajla
Prispevkov: 47
Pridružen: Pe Jul 27, 2012 11:02 am

Re: Flexer problem prestavljanje

Odgovor Napisal/-a tuninq »

Nov vprašaj feder pa novo olje atf pa se more s parimi kilometri tresenje popravt.
volek
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Če Maj 03, 2012 4:34 pm

Re: Flexer problem prestavljanje

Odgovor Napisal/-a volek »

men se je isto zgodil na a55 masini in sm zamenjou ta federcek,sestavu,naliu olje in je delal :) no dokler mi ni zaribu ://
Odgovori