phpbb3

Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

aljo69 napisal/-a:klemen vedno glasn takrat ko ni treba :) če je vse tako lahko pa to zakaj ne odpreš fourma ? prosim vas zavešte tiste gobce dol bo še najbolš ... bol k mešaš drek bol smrdi !!!
Zato ker nima smisla da sta 2 foruma ker 1 vedno kratko potegne, to vrjetn tudi sam veš kako bi blo če bi ti odprl forum ko je slomoped, mopedforum še obstajal in laufal.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Če kdo rabi kaj pomoči s forumi in podobnim se javljam, tudi sam vodim nekej podobnega. http://www.ls-slo.si/
Aja, Aljo, kje je sploh problem? Denar, volja?
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a pomartin »

mislim da bol volja... saj pravi.. imel je veselje za vodit forum...
Kot pa sm že pred kakim letom rekel... škoda useh podatkov ki so se nabrali v tem času
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

trenutno nimam cajta ... mogoče se go bo zdle mal odprl ko delam še do konc mesca samo ... če nebom kj druga že dobu ... pa ni več tistega zadovoljstva mi vodit forum ... vsi bi neki posodabljali pa spreminjali al večina niti nima pojma o temu ... pol takle pokne in zmeri jz izpadem nek diktator pa svašta ... sicer do avgusta je še dolga ampak dvomim da bo drugače kot lani ... včasih mi je blo vodenje foruma v veselje ... danes mi je že bolj obveza ;) Nekako bi rad dau še priložnost drugim da se pokažejo in ne samo gobcajo pa komandirajo !
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Skoda bi bilo forum ukinit,naj se proba ohranit taksen kot je,ce bi pa kdo rad spremembe pa naj drugi forum najde,moje mnenje
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Tilen napisal/-a:Skoda bi bilo forum ukinit,naj se proba ohranit taksen kot je,ce bi pa kdo rad spremembe pa naj drugi forum najde,moje mnenje
to ni problem nardit ... sj forum laufa ... sj po eni strani je tudi meni škoda foruma ... bom še premislu no !
tuninginac
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Če Jul 26, 2012 2:43 pm

Re: phpbb3

Odgovor Napisal/-a tuninginac »

dolinar napisal/-a:baje dokončna odločitev :) augusta se zapre forum.

p.s dej prid na fb.
Nebi reku glih končna.
Če se spreminja kot vreme :)
Hehe
Tuninginac
Odgovori