HGS izpuh

Predelave pogonske sile mopeda
vts
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: So Sep 10, 2011 2:04 pm

HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a vts »

zanima me če kdo ve kateri izpuhi so najbolj priznani za krose 125 ccm 2 takt jast gledam za HGS-a kaj pa DOMA racing ali pa FMF?
se pa opravičujem če ta tema ne spada sem vendar moram še vas uprašat ker se na to spoznate:)


lp
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

hgs je vodilni od izpuhu, potem je doma racing pol je pa fmf , jst ti priporočam hgs
Uporabniški avatar
ctxrider
vplinjač
Prispevkov: 312
Pridružen: Če Jun 03, 2010 9:14 pm

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a ctxrider »

baykerkajic napisal/-a:hgs je vodilni od izpuhu, potem je doma racing pol je pa fmf , jst ti priporočam hgs
ze probov ?, js mislm da je fmf delec uspredj ampak u evrop ni tok priznan, lihtko k amerikanci nevejo za hgs-a, reku pa nebom nc, pelov sm samo z fmf pa je use 10x bol prot originalu, hgs-a pa se nism nikjer dobu da bi stestirov =)
Jani R.I.P
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

ja sm probu že , kolega ma na 250 yamahi hgs , edn pa na hondi cr 125 , fmf pa nism probu še sam kokr sm slišu pa ko so mi kolegi svetoval so rekla bolš doma kukr pa fmf
vts
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: So Sep 10, 2011 2:04 pm

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a vts »

tut jst sm slišou že da je bolš doma kukr fmf... problem je ker fmf-a se težko dobi hgs majo pa itak na mx-shop.si tako da se zdej nemorem odločit.. sam pomoje se pri useh pozna da je bolše kot original:) kaj vi mislte?
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

pozna se pr useh sam hgs mam bol kratek dušilec tak bol glasen je , doma je tut zlo uredu kolega je pa meu na yamahi yz 125 pa je reku da noč pa don med originalom , sam jst še zmeri navijam za hgs
vts
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: So Sep 10, 2011 2:04 pm

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a vts »

no pol bo kar uredu hgs da bom sosede še bol razdražu :D kaj pa lamelni ventil v-force 3 kej veš kje se da v sloveniji dobit?
Uporabniški avatar
ctxrider
vplinjač
Prispevkov: 312
Pridružen: Če Jun 03, 2010 9:14 pm

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a ctxrider »

fmf se dobi cist brez problema pa tud cenej je k hgs
Jani R.I.P
baykerkajic
vplinjač
Prispevkov: 261
Pridružen: Sr Avg 11, 2010 9:23 am
Kraj: Radeče

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a baykerkajic »

drugač je pa tut dober spuh pro circuit
vts
batzajla
Prispevkov: 29
Pridružen: So Sep 10, 2011 2:04 pm

Re: HGS izpuh

Odgovor Napisal/-a vts »

tut za tega sem že slišou ja... mah sej pomojem so kar usi dobri čene se nebi prodajali... pomoje je razlika sam v tam kater začne delat v nižjih obratih al pa karet v višjih tko k lipnik al pa mf3 :D
Odgovori