Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a maatej »

prejle vidu @pibija pred obijam :)
Uporabniški avatar
sinko.dejan
predelana mašina
Prispevkov: 1620
Pridružen: So Dec 11, 2010 4:42 pm
Kraj: Šentjernej

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a sinko.dejan »

A se komu sanja zakaj moj biax ne dela več?? Firma je iskra... že ko sem kupiu sem vedel da ležaji bodo kmalu šli po gobe in res so šli, pred enim tednom biax razdrem, vzamem ven ležaje in danes nabavim nove jih dam notri, sestavi vse TOČNO tako kot je bilo vključim in glej ga zlomka biax tut mal neda znaka življenja... Kaj bi lahko bilo??
Motor ---> moja DRUGA ljubezen...
Garaža --- > moj dom...
Adrenalinska vožnja ---> moje življenje...
bencin -------->moja KRI
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pibi »

maatej napisal/-a:prejle vidu @pibija pred obijam :)
car :D
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a maatej »

pibi napisal/-a:
maatej napisal/-a:prejle vidu @pibija pred obijam :)
car :D
hahah ja sm napisu za foro tle gor :lol:
Uporabniški avatar
pibi
cilinder
Prispevkov: 1063
Pridružen: Sr Feb 10, 2010 7:18 am
Kraj: Bled

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a pibi »

Kje si pa bil ? pa zakaj nis pomahou? :)
R1 3 5
└┼┼┤
2 4 6
[size=50]če to vidiš prebrati gledaš preblizu!!![/size]
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a maatej »

pibi napisal/-a:Kje si pa bil ? pa zakaj nis pomahou? :)

mem sva se sam z fotram pelala tko da me vrjetn nis vidu :) pa še un kolega z modro 6ko je biu zravn :D
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Marš u pi*ko materno je vroče zunaj,ob 2h prišo iz šihta pa direkt pod tuš,zaj pa tak niam ka delat ko je vroče za crknet vune...za popizdit :x
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

jaoo jao.. od fotra štirko popravlava, okol eno leto je sam stala kr naenkrat kr ni laufala več.. probava spet sam muka kurbl se komi premika.. prec sm pomislu da je zariban in res.. razstaviva pa bat notr vs podrgnjen z obročki polomljenimi notr.. ampk cilindr začuda okk :shock: niti ene črtice nč.. Spihava spucava vse, nov bat kupiva nove dihtunge, spihava okol blajerce povsod da ja ne bo kakšnega koščka.. sestaviva užgeva lepo laufat začne super.. enkrat sam CKkkk. Pa je blo :x zaribal šenkrat, pregledava notri vse povno koščov, ker je od prejšnega obročka najbrž kak košček ostal in je vmes prišlo in spet ribnilo.. sm tk jezn najraj bi nekam vrgu use skup.. pa sm hotu zrihtat.. :? ja na dougu napisu, sm se mogu razpisat :?
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

tomosak napisal/-a:jaoo jao.. od fotra štirko popravlava, okol eno leto je sam stala kr naenkrat kr ni laufala več.. probava spet sam muka kurbl se komi premika.. prec sm pomislu da je zariban in res.. razstaviva pa bat notr vs podrgnjen z obročki polomljenimi notr.. ampk cilindr začuda okk :shock: niti ene črtice nč.. Spihava spucava vse, nov bat kupiva nove dihtunge, spihava okol blajerce povsod da ja ne bo kakšnega koščka.. sestaviva užgeva lepo laufat začne super.. enkrat sam CKkkk. Pa je blo :x zaribal šenkrat, pregledava notri vse povno koščov, ker je od prejšnega obročka najbrž kak košček ostal in je vmes prišlo in spet ribnilo.. sm tk jezn najraj bi nekam vrgu use skup.. pa sm hotu zrihtat.. :? ja na dougu napisu, sm se mogu razpisat :?
razstavi mašino celotno na prafaktorje vse dele operi in spucaj in nazaj sestavi.Aja si pogledal če maš mešanico v tanku da ni ti navadni bencin :shock:
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

jdivja2 napisal/-a:
tomosak napisal/-a:jaoo jao.. od fotra štirko popravlava, okol eno leto je sam stala kr naenkrat kr ni laufala več.. probava spet sam muka kurbl se komi premika.. prec sm pomislu da je zariban in res.. razstaviva pa bat notr vs podrgnjen z obročki polomljenimi notr.. ampk cilindr začuda okk :shock: niti ene črtice nč.. Spihava spucava vse, nov bat kupiva nove dihtunge, spihava okol blajerce povsod da ja ne bo kakšnega koščka.. sestaviva užgeva lepo laufat začne super.. enkrat sam CKkkk. Pa je blo :x zaribal šenkrat, pregledava notri vse povno koščov, ker je od prejšnega obročka najbrž kak košček ostal in je vmes prišlo in spet ribnilo.. sm tk jezn najraj bi nekam vrgu use skup.. pa sm hotu zrihtat.. :? ja na dougu napisu, sm se mogu razpisat :?
razstavi mašino celotno na prafaktorje vse dele operi in spucaj in nazaj sestavi.Aja si pogledal če maš mešanico v tanku da ni ti navadni bencin :shock:
ja mešanca je notr kwa pa :D ja sj razstavt bo treba ni druge.. :/
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori