mazda 6 2.0 RF turbo

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

Ja seveda, ker Mazda je tank, dajte že razumet no... :lol:
Uporabniški avatar
Rexi
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Sep 24, 2010 10:34 pm
Kraj: Ljubljana-center

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a Rexi »

Če avto zgleda tak kot tista laguna, nevem če te bodo spustili čez tehničnega + nevem če bi se ravno splačal popravljat tako totalko.
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

če ne popravljaš sam, se itak ne splača, v takšnem primeru se ti edino splača nares tako kot uni rusi, kupt še enega ki sesut od zadaj, prežagat napol in skup zašvasat :D
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

kupili smo rabljene dele in avto je kot iz škatlice spet :)
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

Rexi napisal/-a:Če avto zgleda tak kot tista laguna, nevem če te bodo spustili čez tehničnega + nevem če bi se ravno splačal popravljat tako totalko.
zakaj me nebi spustili čez tehničnega smo vse dele zamenjali ki so bili zanič.Sprednji Most,Blok motorja,Vezna,luči,stekla,airbage,odbijač,haubo,boke... je naneslo 3000eur rabljenih delov.Mehanik je zvezal kablovje :( in avto prebarval to pa je tudi vse kar je delal mehanik ostalo sem delal sam...Pa ne pravte neki na pamet če avta niste vidli.Sploh pa je bil bol vdarjen na sopotnikovi strani tak da je blo čist normalno za preživet tako nesrečo...
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a buhti »

In vam se je splačalo dati 3000€ za popravilo plus vaše ure ker ste neki sami rihtali? avto je pa dejansko vreden max 4000€...odlična naložba v tako star avto :roll:

Uzel bi 3000€ kredita na 3 leta, pa še teh 3000€ bi dal pa bi za 6000e dobil že pošten avto, starga 5 let...

To da je preživela, nimam kej za rečti, samo malo si glede hitrosti pretiraval...Ker pri taki hitrosti je motor zabit vse do armaturke.

lp
Slika
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: mazda 6 2.0 RF turbo

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

buhti napisal/-a:In vam se je splačalo dati 3000€ za popravilo plus vaše ure ker ste neki sami rihtali? avto je pa dejansko vreden max 4000€...odlična naložba v tako star avto :roll:

Uzel bi 3000€ kredita na 3 leta, pa še teh 3000€ bi dal pa bi za 6000e dobil že pošten avto, starga 5 let...

To da je preživela, nimam kej za rečti, samo malo si glede hitrosti pretiraval...Ker pri taki hitrosti je motor zabit vse do armaturke.

lp
jah foter je na ves način hotel da se popravi saj če tako pogledaš smo pač dali ta denar ampak ćče bi kupli drugi avto bi isto dali še malo več denarja.Avto pa sedaj gre edino nekaj z vezavo še za******.Glej časa pa mi ni škoda ker to rad delam in mi je blo celo veselje nekaj šraufat pa popravljat.Glede hitrosti pa če je sestra pretiravala... jaz sem povedal tak kot je meni rekla...Je pa tak da smo vsa stekla na avtomobilu dobili zastonj ker so zavarovana :) pa še poleg tega naneslo 3000eur rabljenih delovkaj šele če bi kupovel nove medtem sta tudi dva računalnika šla v ...
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Odgovori