Moped ali pač ne...

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
torcida
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: To Jun 28, 2011 4:31 pm

Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a torcida »

Živijo!!!

Sem lastnik motorja in sicer 110ccm kitajski cross. Imam težavo in sicer zdi se mi da je napaka nekje v fergazarju. Vem da je motor kitajc in to ampak vseeno vi prosil ua pomoč če kdo ve kaj bi bilo sam že imam ene par varjant vendar pa nevem ali prav razmišljam ker nisem ravno te stroke imam pa veselje do tega. Pa da preidemo k stvari...

Težava se je sicer pojavljala že prej ampak sem se šele zdaj odločil da napišem ker pač... Danes ponoči mi je motor zalilo oziroma se je nabralo kar nekaj bencin v fergazarju. Odvlekel sem ga iz garaže in ga vžgal. Po nekaj poskusih je motor laufal tako kot mora. Zapeljal sem se par sto metrov in motor začne trokirati in crkne. Če pa dam čok tudi ko je vroč motor deluje vendar med vožnjo zelo cuka in nima prave moči. Kaj bi to lahko bilo če morda kdo kaj ve bi bil zelo hvaležen.

LP
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a pristavc »

Možno da je diza,al pa se je tista igla snela iz plovca in ti preveč bencina šopa notr..razstav pa use spuci pa spihi,sestav nazaj pa poročaj kko je..
torcida
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: To Jun 28, 2011 4:31 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a torcida »

Sm spucau že sigurn trikrat pa dela za par minnut pa spet ista pesem. Spihu sm z kompresorjem, oprau z vsemi možnimi stvarmi pa ni taprauga učinka.
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a pristavc »

Hmm kva pa vem mogoče je pa napaka kje na štromu? Svečka,cinšpula,kabel od svečke.. Mal preglej use skp..
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

na teh kitajcih res rada elektrika gre. Probi zamenjat, če imaš možnost.
torcida
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: To Jun 28, 2011 4:31 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a torcida »

vem ja da majo elektriko bol tko tko sam jst sm skor 100% da je to frgazar. ali je morda tu na forumu kak tak da je iz 07 pa da bi posodu frgazar da bi probu da nebom kupvau nouga če slučajno le ta ni kriv???
torcida
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: To Jun 28, 2011 4:31 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a torcida »

ima kdo še kakšen drugačen predlog??? vse je dobrodošlo ;)
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

probaj frgazer razdret. Men se je tak zabil na kitajcu da sploh bencin ni priteko naprej.
torcida
batzajla
Prispevkov: 41
Pridružen: To Jun 28, 2011 4:31 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a torcida »

tut to sm že probu ja da sm ga razdru pa nima nekga pravga učinka. še kak predlog :D usaka ideja je dobrodošla. ali je morda kakšna varianta da je kej narobe nastavljeno al pa kej. tut tank sm že dau dol pa spucu zarad bilo kakšnih smeti ampak ni tapravga učinka. ali je kakšna varianta da je kriva svečka??? Ve kdo kje bi se dalo dobit tako svečko??
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Moped ali pač ne...

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

lahko je svečka tudi ali si že probo pipico za bencin odpret?
Odgovori