Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
ivek
zariban cilinder
Prispevkov: 109
Pridružen: To Avg 11, 2009 1:55 pm
Kraj: Širša okolica Ormoža, med tednom MB

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ivek »

še najlepše obnovljen agregat zna zaribat če so zraven ''majstri'' . Noben nebo pomislo da je mogoče on zajebo..vsi se pol zgovarjajo na tistega ki jim je motor prodal. Najlažje je krivdo prevalit na nekoga tretjega, kot pa priznat svojo napako. in zato so pol problemi. Nima kaj gobca gonit, drugič naj mašino razdere pa pogleda prej kot jo kupi. Dvomim da jo bo znal nazaj sestavit če je ''majster''. Moje skromno mnenje :twisted:
Uporabniški avatar
z@n
predelana mašina
Prispevkov: 1567
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:16 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a z@n »

Frenda z bashanom odfukal iz ceste na ovinku (nevem kaj je ta delu) in je odletu v hosto, v grabn motor se parkrat prevrnu na sreco ne na njega on pa itak brez celade :lol: škoda na motorju je bla zvita balanca počena luč nosilc za zadno plastiko skrivlen, pa posuml smo da ma spredne fedre fuč ker sploh ne blažijo več :( ubistvu eden je zariban kr, eden pa kr sam premika pa nč ne blaži seprav je skos do konca zabit tut k noben ne sedi gor, a je to nekak plin ven ušel al kaj :? drgač smo pa misls da bo več škode glede na to da je motor par prevalov naredu :)
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a car99 »

Bt90 ki sem ga prodal v celoti je tudi zaribal po štirih dneh, meni pa prej deloval dva mesca po generalni ko šus,pa ga nisem šparal ,ulaufal sem ga pol pa gas.Pač al so ljudje taki al pa mam jas nenormalno srečo who knows. :mrgreen:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

car99 napisal/-a:Bt90 ki sem ga prodal v celoti je tudi zaribal po štirih dneh, meni pa prej deloval dva mesca po generalni ko šus,pa ga nisem šparal ,ulaufal sem ga pol pa gas.Pač al so ljudje taki al pa mam jas nenormalno srečo who knows. :mrgreen:
Pomoje je biu jezen ker si ga prodal pa je on žalosti zaribal :( motorji majo tut čustva :cry:
Uporabniški avatar
car99
vplinjač
Prispevkov: 274
Pridružen: Po Avg 10, 2009 10:05 pm
Kraj: 02

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a car99 »

Aljo če verjameš al ne res je . Preden sem začel prodajat btja po delih, sem se en večer vsedo gor brez čelade in se šel pelat,motor je šel kot še nikoli, prej sem mel neke težave z sklopko pa to,na tej vožnji nič,letelo je tak da sem prišel domov cel solzn od vetra.Drugi dan je prišel en človek po mašino in smo ga pol ure vžigali ,ker je sklopka tako drsela ,toliko o tem ,zaj pa me mejte za bedaka ki verjame v take stvari.
ivek
zariban cilinder
Prispevkov: 109
Pridružen: To Avg 11, 2009 1:55 pm
Kraj: Širša okolica Ormoža, med tednom MB

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a ivek »

mogoče je včasih olje pozabo nalit med bencin da mu je zaribo :)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

jebote virusi
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
butko
zobnik
Prispevkov: 166
Pridružen: Če Avg 27, 2009 1:58 pm
Kraj: Vrhnika

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a butko »

ne klikaj na to da ne stakneš kej, sam enmu se je pa dalo to delat -.-
Nije zdravo biti bolestan :)
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Jebote pridm na forum pa sam piaggo posti... sm meu dela da sm use zbrisou ej :D
Slika
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

butko napisal/-a:ne klikaj na to da ne stakneš kej, sam enmu se je pa dalo to delat -.-
misliš da sem tako neumen? :D
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Odgovori