Štantgas na APN

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Štantgas na APN

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

XOR World napisal/-a:Evo novi rezultati: Najdem doma eno elektriko 6V in jo hočem dat gor.. Pa odšraufam tastaro 12V elektriko pa vidm da je črna žica bila preprta (zarad tega ni bilo iskre). Sem popravil in je iskra, ampak motor še kar ne dela tako kot bi moral. Prejle sem se šel malo vozit pa ko sem se ustavil sem slišal, da na par sekund motor prekine delovanje za manj kot sekundo, nato pa spet dela naprej (kakor da bi pritisnil za ugasnit motor za stotinko sekunde). Kaj bi bilo lahko narobe zdaj?
Praviš da ti ga je ugasnno za sekundo.A zdei dela al spet noče vžgat?Najbrš kje elektrika prekinja :?
TOMOS
Uporabniški avatar
XOR World
zariban cilinder
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 9:30 pm
Kraj: Litija

Re: Štantgas na APN

Odgovor Napisal/-a XOR World »

Najbrž je problem ker mi magnet niha 1mm od centra. Lahko da sam štela vžig in da ga to matra?
SlikaSlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Štantgas na APN

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

Pošlihti elektriko tak ko je treba, torej vse zaščiteno, prav priklopleno in fiksirano. Če še kej ne štima, zamenjaj... ;)
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
puzo
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 12:45 pm

Re: Štantgas na APN

Odgovor Napisal/-a puzo »

Zamenjaj magnet in naj ne niha levo in desno.
Jaz sem mel isti proble z takimi miagneti pa to nikakor ni dobro ker ce niha se mu takoj spreminja kot vžiga
tako da zamenjaj magnet pa bos pol vidu kaj bo reku ;)
javi
Uporabniški avatar
XOR World
zariban cilinder
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 9:30 pm
Kraj: Litija

Re: Štantgas na APN

Odgovor Napisal/-a XOR World »

Kriv ni magnet ampak je kriva gred in zato niha magnet, ker je gor pritrjen :). Za usak slučaj bom dal danes drug štrom gor pa da vidm če bo delal. Če ne bo, je edina stvar le še menjava blajerce :).
SlikaSlikaSlikaSlika
Odgovori