Sodnik za prekrške

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

ma tale z tem na dom je mal bosa če mene vprašaš...
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
timp
kriva felna
Prispevkov: 64
Pridružen: Po Avg 31, 2009 2:56 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a timp »

kwa boli škifa če maš ti moped doma, faqqq, js ga ne bi spustu nikamor, ne v garažo, ne v stanvanje, idin tist je fora kao preiskava stanovanja zarad orožja, droge... ( tm ti loh prefuka vse :D)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

timp napisal/-a:kwa boli škifa če maš ti moped doma, faqqq, js ga ne bi spustu nikamor, ne v garažo, ne v stanvanje, idin tist je fora kao preiskava stanovanja zarad orožja, droge... ( tm ti loh prefuka vse :D)
teb lahk pride na vrate zarad droge, orožja čegar koli ampak more met nalog za preiskavo.. drugače ga nerabiš not spustit oz. na lastno željo!
Uporabniški avatar
tomos majster
vplinjač
Prispevkov: 358
Pridružen: So Apr 03, 2010 9:02 pm
Kraj: tm k ni muh

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a tomos majster »

kakšne dogodivščine. Jaz sem lansko leto naredu izpit in potem čez poletje okoli 4000km seveda z tomosim in posledice:
srečal sem v vseh 4000km mogoče 10 policajev vstavil me ni niti eden v celi sezoni pa sem tudi že štantgas nabijal do konca pred semaforjam policaj pa zraven mene. :D :lol:
štirjak
vplinjač
Prispevkov: 389
Pridružen: Če Avg 13, 2009 4:47 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a štirjak »

timp napisal/-a:kwa boli škifa če maš ti moped doma, faqqq, js ga ne bi spustu nikamor, ne v garažo, ne v stanvanje, idin tist je fora kao preiskava stanovanja zarad orožja, droge... ( tm ti loh prefuka vse :D)
sam dobro,lahko ti pregleda stanovanje,če ima razlog(nalog,kar ga težko dobi zaradi česa takega pomojem),še vedno pa se mi zdi absurdno,da te lahko zašije če ti najde moped....saj nima nobenega dokaza da si se res ti fural,še posebi če je minilo več kot teden med dogodkoma.to je pol isto kot da nebi smel imeti doma neregistriranega motorja...

lp
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

tomos majster napisal/-a:kakšne dogodivščine. Jaz sem lansko leto naredu izpit in potem čez poletje okoli 4000km seveda z tomosim in posledice:
srečal sem v vseh 4000km mogoče 10 policajev vstavil me ni niti eden v celi sezoni pa sem tudi že štantgas nabijal do konca pred semaforjam policaj pa zraven mene. :D :lol:
neki me znaima če nabijaš gas ti nič ne more policaj ane? kaj pa če kuriš gume?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a flyboy »

smejko1 napisal/-a:
tomos majster napisal/-a:kakšne dogodivščine. Jaz sem lansko leto naredu izpit in potem čez poletje okoli 4000km seveda z tomosim in posledice:
srečal sem v vseh 4000km mogoče 10 policajev vstavil me ni niti eden v celi sezoni pa sem tudi že štantgas nabijal do konca pred semaforjam policaj pa zraven mene. :D :lol:
neki me znaima če nabijaš gas ti nič ne more policaj ane? kaj pa če kuriš gume?
lahko, pa tudi če cviliš ali pa prehitro bremzaš.
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

flyboy napisal/-a:
smejko1 napisal/-a:
tomos majster napisal/-a:kakšne dogodivščine. Jaz sem lansko leto naredu izpit in potem čez poletje okoli 4000km seveda z tomosim in posledice:
srečal sem v vseh 4000km mogoče 10 policajev vstavil me ni niti eden v celi sezoni pa sem tudi že štantgas nabijal do konca pred semaforjam policaj pa zraven mene. :D :lol:
neki me znaima če nabijaš gas ti nič ne more policaj ane? kaj pa če kuriš gume?
lahko, pa tudi če cviliš ali pa prehitro bremzaš.
in kaj bi biu tm za en prekršek pol?
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
flyboy
zobnik
Prispevkov: 185
Pridružen: So Mar 27, 2010 5:19 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a flyboy »

smejko1 napisal/-a:
in kaj bi biu tm za en prekršek pol?
če nabijaš gas? Je točno zakonsko določeno, tako kot piše v zakonu da ko pospešuješ ti ne smejo zacviliti gume.
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

štirjak napisal/-a:
timp napisal/-a:kwa boli škifa če maš ti moped doma, faqqq, js ga ne bi spustu nikamor, ne v garažo, ne v stanvanje, idin tist je fora kao preiskava stanovanja zarad orožja, droge... ( tm ti loh prefuka vse :D)
sam dobro,lahko ti pregleda stanovanje,če ima razlog(nalog,kar ga težko dobi zaradi česa takega pomojem),še vedno pa se mi zdi absurdno,da te lahko zašije če ti najde moped....saj nima nobenega dokaza da si se res ti fural,še posebi če je minilo več kot teden med dogodkoma.to je pol isto kot da nebi smel imeti doma neregistriranega motorja...

lp

zakaj nebi smel imeti doma neregistriranega mopeda ? seveda ga lahko imaš če se ne voziš ker te bi jes mogo met vse registrirane xD
Odgovori