Tomos APN amortizerji

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

Lep pozdrav,

Jaz pa imam težavo pri zadnih amortizerjih pri APN-u 6s. Zamenjal sem že kar nekaj amortizerjev ampak vsaki so se mi zlomili spodaj, kjer je šrauf. Sedaj sem imel v planu kupit nove, ker prej sem vedno dal gor rabljene, zdele sem imel od BT-ja pa niso zdržali. Zdej pa bi kupil nove in me zanima, če je to treba mogoče kaj zategniti s moment ključem in ali mi lahko vi kaj svetujete. Švasanje pa ne zdrži. Sam imam pičlih 60 kg, vsake toliko časa ppa tudi koga še zdraven zapeljem.
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

kje se pa pelješ oz kako se pelješ? ker če se pelješ po raznih šumah in še skačeš zraven je čisto možno da se je odlomlo
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
gacoo
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: So Okt 08, 2011 7:17 pm

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a gacoo »

smejko1 napisal/-a:kje se pa pelješ oz kako se pelješ? ker če se pelješ po raznih šumah in še skačeš zraven je čisto možno da se je odlomlo
js sm tut z frčiju skaku ko butl pa sm meu petkine fedre gor pa je glih tko zdržalo .. :shock:
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

Ne fantje zdaj, odkar ga postopoma obnavljam pazim nanjega. Vozim se skoraj vedno po cesti. Usake 3 mesce če grem malo tko po makedamu pa še to bolj počas. Imate mogoče kakšen predlog
guma
vplinjač
Prispevkov: 332
Pridružen: Sr Apr 25, 2012 9:23 pm
Kraj: okolica kamnika

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a guma »

probaj tko da ne zategneš šraufa do konca...ko se ti pelješ po kakšnih luknjah da se ti tist spodnji del tam kjer je šrauf malo giblje če je pa pršraufan do konca se ti nemore gibljat in poči... probaj.
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

Hvala, bom poskusil tudi to. Jutri bom najverjetneje kupil nove amortizerja in bo kar bo. A ima kdo kakšne izkušnje kakšni so ti novi amortizerji...A so za kaj al je bl klinc?
Uporabniški avatar
DeFacto
vplinjač
Prispevkov: 405
Pridružen: Če Avg 18, 2011 11:45 am

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a DeFacto »

domymontyy napisal/-a:Hvala, bom poskusil tudi to. Jutri bom najverjetneje kupil nove amortizerja in bo kar bo. A ima kdo kakšne izkušnje kakšni so ti novi amortizerji...A so za kaj al je bl klinc?
Katere nove boš kupil?
Vozi Tomos ali pojdi peš. :P
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

V železnini jih prodaja za 30 al 40€. Sem se odločil da nebom več kupoval rabljenih ker ne zdržijo. Bom pa poskusil še nove :?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

raje poglej po forumu za kakšne močnejše ne original ... drugače pa glorenzo ma dost robe pa mogoč ma kake močnejše od tebe ... drugače če dobiš od MZ-ja jih tiste pa neboš zlamo ...
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Re: Tomos APN amortizerji

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

Ej hvala fantje. Sem danes kupil nove...čeprav me je skoraj kap ampak kupil sem nove od ATX-a. Dal sem 82€ kar je drago za moj žep samo so pa kar solidni. Močnejši so od prejšnjih zagotovo in pa tudi debelejši. Da se nastavljati višino ampak so pa trdi. 8-)
Odgovori