Avto/Moto Šola

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
404notfound
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Okt 28, 2010 10:16 pm

Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a 404notfound »

Živjo!
Odločil sem se da bom naredil izpit AM(čimprej). Sedaj me pa zanima,kakšna so vaša mnenja,katera avto/moto šola je najbolša/kvalitetna,je v Ljubljani oz. v okolici Ljubljane,in pri kateri s lahko začneš delati izpit z 14,5 leti?
Star sem že 14.5,15 pa še nisem,a sem slišal da lahko izpit začneš delati ko si star 14.5,sepravi me zanima tudi če je to res? :)
Hvala za vse odgovore :)
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Najprej, ti predlagam da počakaš na 16.let (do zdaj se pa vozi na šverc ker ti bo tok žal kot meni.), drugače pa sam ti priporočam retosa v mengšu, povpraši po inštruktorju klemen-u, model je car, zna tudi dobr naučit.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
404notfound
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Okt 28, 2010 10:16 pm

Re: Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a 404notfound »

klemenm2 napisal/-a:Najprej, ti predlagam da počakaš na 16.let (do zdaj se pa vozi na šverc ker ti bo tok žal kot meni.), drugače pa sam ti priporočam retosa v mengšu, povpraši po inštruktorju klemen-u, model je car, zna tudi dobr naučit.
Ja sej sem mislu da bi se zdej tko mau vozil,sam mi tastari sploh ne pustijo,tkoda sm mislu narest ta izpit pa kaksnega skuterja mau predelat da bi sel mau vec,pol bi pa to imel cisto dovolj za po mestu pa to :)
Drgac pa bom poklical v to solo retos,hvala za predlog :D
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

za po mestu pa predelan skuter ne gre skupaj, skregaj se doma, ali pa si nabavi pecikl za 2 leti. jst sem imel enak problem (sm se 2 leti na šverc vozu) pol leta pred 16. me je g. fotr prijavu na ispit ker se mu pač ni dalo dopovedat da bom šel čez pol leta delat za 125. potem sem uspešno opravil izpit za 50ccm lani novembra (drugače v 1. samo prej se mi ni dalo, pa še mal sem protestiral). :lol:
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
404notfound
auspuh lager
Prispevkov: 19
Pridružen: Če Okt 28, 2010 10:16 pm

Re: Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a 404notfound »

Aha okej se bom probal zment pa to :D kok casa si pa drgac rabil da si naredu izpit za 50ccm?
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a tomosak »

js bi tut že lahko šou delat, pa bom počaku na 125, počak en let, pa se boš potem lahko zapelu z 125 motorjem kamorkoli spodobno...
res da so ta leta da se ne da čakat, ampk potrpi bo pa pol bolše :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Avto/Moto Šola

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Pocakaj na 16 let pa 125ccm, medtem pa se vozi z kaksno 25ko pa je reseno
Odgovori