Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
aLjo
vplinjač
Prispevkov: 345
Pridružen: To Avg 11, 2009 12:13 pm
Kraj: Kamnik

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aLjo »

alen231 napisal/-a:Kot zgleda bom ta teden dobil poštarsko Tomos APN pa me zanima katera barva bi bila najboljša oziroma naljepša na apn ker jo bom prebarval :?: :twisted: :D
Nemorejo ti drugi rečt kakšna je najlepša, sej maš ja svoj okus. Če pa že sprašuješ, jaz bi dal temno vijolično.
Uporabniški avatar
alen231
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne Feb 27, 2011 5:31 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a alen231 »

aLjo napisal/-a:
alen231 napisal/-a:Kot zgleda bom ta teden dobil poštarsko Tomos APN pa me zanima katera barva bi bila najboljša oziroma naljepša na apn ker jo bom prebarval :?: :twisted: :D
Nemorejo ti drugi rečt kakšna je najlepša, sej maš ja svoj okus. Če pa že sprašuješ, jaz bi dal temno vijolično.
ja nevem jaz se ne morem odločit xD
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, where the heck is the ceiling.
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

alen231 napisal/-a:Kot zgleda bom ta teden dobil poštarsko Tomos APN pa me zanima katera barva bi bila najboljša oziroma naljepša na apn ker jo bom prebarval :?: :twisted: :D
Ja tako barvo izber k ti je najbol ušeč ;).Če bi jst hotu preštrihat svojo bi uzeu živo oranžno barvo.Alpa kakšno modro.Odloč se kukr ti paše pa da ti bo všeč :D
TOMOS
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

peropodgurc napisal/-a:
alen231 napisal/-a:Kot zgleda bom ta teden dobil poštarsko Tomos APN pa me zanima katera barva bi bila najboljša oziroma naljepša na apn ker jo bom prebarval :?: :twisted: :D
Ja tako barvo izber k ti je najbol ušeč ;).Če bi jst hotu preštrihat svojo bi uzeu živo oranžno barvo.Alpa kakšno modro.Odloč se kukr ti paše pa da ti bo všeč :D

najlepsi apnji so zame primorsko plave 4ke z ogromno kroma :D probaj na postarski šestki tako nardit mogoce bo prslo tudi dobro
Uporabniški avatar
alen231
kriva felna
Prispevkov: 56
Pridružen: Ne Feb 27, 2011 5:31 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a alen231 »

apn ftw napisal/-a:
peropodgurc napisal/-a:
alen231 napisal/-a:Kot zgleda bom ta teden dobil poštarsko Tomos APN pa me zanima katera barva bi bila najboljša oziroma naljepša na apn ker jo bom prebarval :?: :twisted: :D
Ja tako barvo izber k ti je najbol ušeč ;).Če bi jst hotu preštrihat svojo bi uzeu živo oranžno barvo.Alpa kakšno modro.Odloč se kukr ti paše pa da ti bo všeč :D

najlepsi apnji so zame primorsko plave 4ke z ogromno kroma :D probaj na postarski šestki tako nardit mogoce bo prslo tudi dobro

mam željo dat gor kromiran tank od stare apn :)
Last night I lay in bed looking up at the stars in the sky and I thought to myself, where the heck is the ceiling.
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Pol pa obvezno primorsko plava z full kroma :D
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a filius »

Ve kdo kej kaj je s @pomartin-om k se nč ne jav? Študij? ali kj druzga?
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
peropodgurc
auspuh
Prispevkov: 849
Pridružen: Po Jun 14, 2010 1:57 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a peropodgurc »

filius napisal/-a:Ve kdo kej kaj je s @pomartin-om k se nč ne jav? Študij? ali kj druzga?

Mislim,da je kr šola-študij je blo tut lani mislm da tko,sva se menila za ctx mašino a ga pol ni blo gor več kot 1 mesc in pol sm kupu mašino od pokojnega janija :(
TOMOS
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a brrm »

Če greš prostovoljno v vojsko za 3 mesece, greš lahko prej vn ali moraš bit do konca tam?
Razmišljam za letos da bi šu ko bom 18.
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

brrm napisal/-a:Če greš prostovoljno v vojsko za 3 mesece, greš lahko prej vn ali moraš bit do konca tam?
Razmišljam za letos da bi šu ko bom 18.
to tudi mene zanima :D bi rad preizkušal kar sta nono pa fotr mogla prestat
Odgovori