Dellorto SHA 14/12 B na APN6

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
alpi80
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 3:13 am
Kraj: kras

Re: Dellorto SHA 14/12 B na APN6

Odgovor Napisal/-a alpi80 »

Živjo!
tudi mene je mikalo,da bi si na mojo 6-tko ugradil dellorto,kaj po tem ko sem prebral to temo se mi zdi,da boljše če tega ne počnem :?:
6-tka je original + lipnik
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Dellorto SHA 14/12 B na APN6

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ta fergazer(dell'orto) ima več diz na razpolago pravtako filtrov (bgm supertanki z cilinder.si) ter novejše apn apino (še z prisilcem) so ga imele ... lahko pa obesiš gor 14/14 ali 15/15 ,ki ga dobiš na Cilinder.si pa bo še boljše ... drugače sam bi izbral dell'orta mogoče ni neke razlike ampak tako je pač moje mnenje ...
bronco
zažgan bat
Prispevkov: 83
Pridružen: Pe Feb 25, 2011 12:25 am
Kraj: Koper

Re: Dellorto SHA 14/12 B na APN6

Odgovor Napisal/-a bronco »

tudi sam imam namen si dat dellorta na apn 6 ker bing nevem...mi ga ne da dovolj na obrate (je spucan u nulo) in nima neko dobro izgorevanje...sem zamenjal tesnilo kape in bat je biu črn in sajast...svečka pa tudi vsa črna..(tankam 2% mešanico z oljem od husqvarne) in imam auspuh masten na loncu... in ni ga junaka ki bi lahko naredil stranskega kolena...se imam namen odpravit na tomos po koleno za tanov karburator od alpinota in poštukat koleno tko da bo lepo pasalo na SHA..
Lep pozdrav,
Aleksander
alpi80
auspuh lager
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe Apr 01, 2011 3:13 am
Kraj: kras

Re: Dellorto SHA 14/12 B na APN6

Odgovor Napisal/-a alpi80 »

oj BRONCO,tudi moja 6ka mi šla prav na obrate,probal sem vse kar si lahko zamisliš za tazadnjo stvar pa sem si pustil špruco od bing karburatorja,ne boš verjel...v trgovini sem kupil nov špruco,ker tastar je bil brez utora za šraufncigr,novi je 70,stari pa 60 ali 65 nisem siguren,takoj,ko sem dal tastarega je 6ka zapela kot čebela,pogle tudi ti,da nimaš istega problema :!:
l.p.
Odgovori