Razna vprašanja o tuningu

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

bi mi znal kdo razlozit po domače kako prevrtat ferg dellorto od flexerja (mislim da je 14/9) pa do kolko bi se ga dalo prevrtat
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a maatej »

apn ftw napisal/-a:bi mi znal kdo razlozit po domače kako prevrtat ferg dellorto od flexerja (mislim da je 14/9) pa do kolko bi se ga dalo prevrtat
use kar se da stran pober, dize itd. pol pa uzam najprej mejhn sveder, pol pa skoz večjega pa vrtej. tege ferga še nism mev u rok ampak do 14/14 se vrjetno da. pol nakonc pa še mal z biaxom popravš pa spoliraš :)
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

maatej napisal/-a:
apn ftw napisal/-a:bi mi znal kdo razlozit po domače kako prevrtat ferg dellorto od flexerja (mislim da je 14/9) pa do kolko bi se ga dalo prevrtat
use kar se da stran pober, dize itd. pol pa uzam najprej mejhn sveder, pol pa skoz večjega pa vrtej. tege ferga še nism mev u rok ampak do 14/14 se vrjetno da. pol nakonc pa še mal z biaxom popravš pa spoliraš :)
te pa bomo sprobal :D kaj to z navadnim fedrom z vrtalnim strojem na stojalu? mislim pa da se da na 15 vsaj @filius je mel 2x dell prevrtane na 15
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a maatej »

na stojalu je fajn če je ja. @filius je meu dell 14/12 na 15 vrtane, tvoj je pa 14/9 ;)

drgač pa probej, odvisn je samo to kolk mesa ima okol luknje
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

maatej napisal/-a:na stojalu je fajn če je ja. @filius je meu dell 14/12 na 15 vrtane, tvoj je pa 14/9 ;)
isto sranje so samo imajo tazadno luknjo manjo upam da sem se dovolj jasno izrazu xD
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a maatej »

nwm kolk mesa majo. če ga majo tolk kt 14/12 pol se da na 15, drugače ne. sm pa že prej povedu, da tega ferga še nisem nikol imeu in ne vem kko zgleda ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a filius »

Če se ne motim imajo isto mesa, tako da bi šlo prav tako na 15mm, vem pa ne, ker je 15mm že čisto na robu. Pa preden boš vrtal je potrebno vzeti bakreno cevko iz ferga, segreješ z brenarjem in vzameš vn, potem pa nazaj no3.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

filius napisal/-a:Če se ne motim imajo isto mesa, tako da bi šlo prav tako na 15mm, vem pa ne, ker je 15mm že čisto na robu. Pa preden boš vrtal je potrebno vzeti bakreno cevko iz ferga, segreješ z brenarjem in vzameš vn, potem pa nazaj no3.
prevrtam pa obe luknje z istim sfedrom (uno kjer pride zrak pa tisto kjer gre vn benz)? bom pa raje na 14,5 dal da bo malo vec mesa pol da nebo glih na robu
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a filius »

apn ftw napisal/-a:
filius napisal/-a:Če se ne motim imajo isto mesa, tako da bi šlo prav tako na 15mm, vem pa ne, ker je 15mm že čisto na robu. Pa preden boš vrtal je potrebno vzeti bakreno cevko iz ferga, segreješ z brenarjem in vzameš vn, potem pa nazaj no3.
prevrtam pa obe luknje z istim sfedrom (uno kjer pride zrak pa tisto kjer gre vn benz)? bom pa raje na 14,5 dal da bo malo vec mesa pol da nebo glih na robu
Ja obe seveda ja
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
ElfeK
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: To Apr 20, 2010 8:13 pm
Kraj: Poljčane

Re: Razna uprašanja o tuningu

Odgovor Napisal/-a ElfeK »

Izpuh je 180°
Preliv 127°
Vsis x° ??? na kuk naj naredim vsis
Odgovori